Stromeček štěstí tygří oko - mini

Cena: 189 Kč
Minerál Tigrie oko
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu tygří oko na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

h3> Účinky

Stromek z tygřího oka pomáhá člověku pochopit všechny změny, které se v jeho životě dějí, ať už je vnímá jako příjemné nebo naopak nepříjemné. Motivuje člověka k novým začátkem a dodává mu sílu se s nimi bez větších obtíží vyrovnat.

Dodává vnitřní klid a trpělivost. Odstraňuje pocity neúspěchu a beznaděje, čímž usnadňuje zejména těžké životní změny. Stejně bojuje proti pocitům strachu, úzkosti a nerozhodnosti.

Stromeček štěstí z tygřího oka také dokáže upozornit člověka na to, co je pro něj v dané situaci nezbytné. Dodává smysl věcem, o kterých člověk do dané chvíle vůbec neuvažoval jako o důležitých.

Stromeček ocení také kreativní lidé, neboť přináší nové nápady a podporuje tvořivost. Potlačuje nezdravou tvrdohlavost a zvyšuje koncentraci. Bojuje proti nenasytnosti a nadměrné potřebě po materiálních věcech.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím