Stromeček štěstí hematit - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Hematit
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu hematit na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Hematit má obecně schopnost vytvořit kolem sebe ochrannou zónu a proto stromek ochrání před negativní energií a negativními vlivy celou místnost, ve které je umístěn.

Stromek z hematitu upevňuje v člověku pocity bezpečí a jistoty. Stejně snižuje strach a úzkost. Harmonizuje lidské tělo, duši a mysl, čímž pomáhá člověku fungovat jako jednomu, stabilnímu celku.

Stromek z hematitu stejně dodává člověku vytrvalost a sebezapření a motivuje ho k dosažení svých cílů. Podporuje myšlenkové pochody a zlepšuje logické myšlení. Pomáhá člověku uspořádat myšlenky, čímž mu dovoluje dělat správná rozhodnutí.

Podporuje také paměť a koncentraci. Jeho účinky na mysl ocení zejména všichni studenti, ale i lidé, od kterých se vyžaduje aktivní používání mysli při práci.

Stromeček štěstí z hematitu dokáže také pohltit z prostředí elektromagnetický smog, který se hromadí používáním různých elektronických zařízení, jakými jsou mobilní telefony, počítače, či televize.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím