Stromeček štěstí sodalit - mini

Cena: 189 Kč
Minerál Sodalit
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu sodalit na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z kamene sodalit je určen všem, kteří se snaží přijmout a pochopit vlastní osobu. Sodalit pomáhá zmírnit člověka se sebou samým. Přináší rovnováhu mezi lidským vědomím a podvědomím. Dovoluje člověku nahlédnout hluboko do vlastního nitra a pochopit tak podstatu toho, co se v něm odehrává.

Stromeček štěstí ze sodalitu také dodá člověku zdravé sebevědomí a potřebnou dávku sebekritiky. Sodalit stejně pomáhá člověku vytvářet racionální myšlenky a řídit se jimi. Podporuje logické myšlení, čímž zlepšuje schopnost učit se. Stejně rozvíjí inteligenci.

Stromeček štěstí ze sodalitu dokáže také zmírnit návaly paniky, se kterými se čas od času setká každý člověk. Přináší kvalitu do citového projevu člověka, což ocení zejména stydliví a ostýchaví lidé.

Sodalit pomáhá také v kolektivech a tím i v mezilidských vztazích. Zlepšuje komunikaci mezi lidmi a upevňuje tak přátelství, rodinné pouta, i pracovní vztahy.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím