Stromeček štěstí avanturín - mini

Cena: 243 Kč
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu avanturín na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Avanturin, ve formě stromku štěstí, je vhodné umístit všude tam, kde se tvoří nadměrné množství elektromagnetického smogu. Elektromagnetický smog produkují televize, počítače či mobilní telefony. Stromeček dokáže tento smog účinně odstranit a tím ochránit člověka před jeho škodlivým vlivům.

Stromek z avanturínu pomáhá pochopit pravý smysl situací, které se v okolí člověka odehrávají. Dodává člověku trpělivost a odhodlání, jít za svým cílem a dosáhnout vše, co si zamane. Usnadňuje rozhodování se na základě instinktu.

Sílu stromečku z avanturínu ocení i lidé, kteří denně zažívají nadměrný stres. Stromeček dokáže člověka uklidnit a odstranit jeho strach a úzkost. Stejně odbourává negativní emoce a naopak ukazuje člověku, že má stále důvod k úsměv.

Pokud člověk umístí stromek z avanturínu do ložnice, dokáže stimulovat spánek a příjemné sny.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím