Stromeček štěstí chalcedon - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Chalcedón
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem
ID 432

Stromeček štěstí z polodrahokamu chalcedon na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z chalcedónu chrání před negativní energií, kterou tento kámen účinně absorbuje. Stromeček stejně bojuje proti negativním pocitům a strachu a jednak rozvíjí pozitivní emoce. Proto je vhodný pro lidi, kteří prožívají nelehké období a potřebují dodat radost do života, zda vnitřní klid a stabilitu.

Stromeček přináší mír duši i mysli, které navíc harmonizuje a dovoluje jim tak fungovat jako spokojenému celku. Člověk se tak dokáže lépe rozhodnout, co je pro něj dobré a co naopak není.

Stromek z chalcedónu stejně rozvíjí lidskou štědrost a laskavost. Učí člověka projevovat dobrou vůli a respektovat všechny, kteří si to zaslouží. Dodává také optimismus a chuť do života, což opět poslouží zejména lidem, kteří prožívají náročné životní období nebo jsou pod velkým stresem.

S chalcedónovým stromečkem štěstí zvládne člověk všechny životní zlomy snadněji. Stromeček pomáhá také zlepšovat mentální funkce. Zlepšuje myšlení i paměť a tím i učení. Velmi užitečný je při učení cizích jazyků.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že pokud člověk umístí chalcedónový stromeček do ložnice, přinese mu krásné sny. V dětských pokojích zas dodá stromeček hravost dětem.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím