Stromeček štěstí jaspis červený - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Jaspis
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem
ID 435

Stromeček štěstí z polodrahokamu jaspis červený na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Jaspis stromeček štěstí by neměl chybět v žádné místnosti, která je nadměrně znečištěna elektromagnetickým smogem. Elektromagnetický smog se tvoří zejména používáním mobilních telefonů, počítačů, či jiné výpočetní techniky.

Stromeček navíc dokáže potlačit škodlivé účinky znečištěného prostředí na lidský organismus. Účinně také chrání před negativní energií, která může výrazně narušit celkovou jednotu člověka.

Jaspis obecně dodává pocity klidu a vnitřní stability a proto se stromek uplatní i všude tam, kde je člověk často vystaven nadměrnému stresu. Stejně posiluje pevnou vůli a dodává víru ve vlastní osobu, čímž usnadňuje rozhodování se.

Stromeček štěstí z jaspisu ocení i všichni ti, kteří se nacházejí v nějaké vedoucí pozici, protože dokáže posílit organizační schopnosti. Jaspis dodává člověku empatii a šlechetnost a tím mu aktivně dovoluje pochopit své okolí. Rozvíjí také skromnost a pomáhá člověku získat nadhled nad problémy, které se v jeho okolí aktuálně vyskytují.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím