Tygří oko - kámen

Cena: 67 Kč
Velikost cca 25-40 mm
Cena je za 1 kus
Dostupnost: skladem
ID 464

Tygří oko musí upoutat pozornost každého člověka zejména svojín zvláštním a nenapodobitelným odleskem. Jde o kámen hnědé, zlaté až medové barvy, který se při odrazu světla zajímavě leskne.

Právě pro tento stále měnící se lesk se považuje tygří oko za kámen změny, který neustále připomíná člověku, že v každém životě musí být změny přítomné a jakkoli těžké jsou, vždy mají svůj význam.

Účinky na duši

Odraz tygřího oka připomíná, že změny v životě jsou jeho nezbytnou součástí. Stejně tento kámen pomáhá člověku se s těmito změnami vyrovnat. Dodává sílu, sebevědomí a odhodlání na nové začátky a přináší vnitřní klid během změn, kterými člověk prochází.

Zvyšuje odhodlání a vůli, které jsou při nových životních situacích taková nezbytná. Pomáhá člověku rozhodovat se objektivně a bez rušivých emocí. Přináší také odvahu a trpělivost. Účinně stejně odstraňuje všechny pocity beznaděje, které životní změny také doprovázejí.

Tygří oko zmírňuje pocity strachu, úzkosti a také celkového napětí. Stabilizuje výkyvy nálad, které člověka obvykle zbytečně stresují. Zvyšuje mentální jasnost a zaostřuje myšlenky člověka.

Dodává smysl věcem, které se v okolí člověka dějí. Pomáhá člověku odlišit jeho vlastní potřeby od potřeb jiných a tím se zaměřit na to, co je nutné pro něj samého.

Tygří oko se kromě toho považuje za kámen, který přináší štěstí a přitahuje bohatství. Na druhé straně však bojuje proti nezdravé nenasytnosti. Dodává člověku vitalitu a zvyšuje celkovou fyzickou sílu.

Velmi účinný je také v léčbě psychosomatických onemocnění, což jsou fyzické poruchy, které vznikají na podkladě psychického problému.

Tygří oko stejně zvyšuje koncentraci, kreativitu a tvořivost a potlačuje chorobnou tvrdohlavost. V neposlední řadě je tygří oko kamenem cestovatele. Ochraňuje zejména těch, kteří se vydali na dlouhou cestu do ciziny.

Účinky na tělo

Tygří oko posiluje zejména imunitní systém člověka. Z orgánů je vhodný zejména pro léčbu kostí a kloubů. Pomáhá hojit zlomeniny kostí, záněty kloubů a posiluje celkovou pevnost páteře.

Přináší energii při pocitech slabosti a vyčerpání a zahání letargii, či frustraci. Velmi účinný je i při bolestech a to zejména při bolestech hlavy a při migréně.

Tygří oko dokáže očistit tělo od toxinů, čímž se stará o jeho celkovou detoxikaci. V tomto směru působí pozitivně i při onemocněních jater a tlustého střeva, což jsou orgány nezbytné pro detoxikaci organismu. Stejně reguluje metabolismus člověka.

Příznivé účinky tygřího oka se dají pozorovat i na reprodukčních orgánech a na pohlavním zdraví. Preventivně působí proti nemocem pohlavních orgánů a reguluje sexuální apetit. Odstraňuje také sexuální napětí mezi dvěma lidmi.

Zmínit třeba i léčebné účinky tygřího oka při onemocněních očí, hrdla a močového měchýře.

Čištění a nabíjení

Tygří oko vyžaduje očistu každých 15 dní. Celý proces je poměrně jednoduchý. Kámen stačí na několik minut umístit pod vlažnou tekoucí vodu. Po osušení ho třeba nabít a to velmi jednoduše, položením na slunce. Pro zvýšení účinků slunečních paprsků se může tygří oko nabíjet spolu s krystalem.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím