Stromeček štěstí růženín - mini

Cena: 189 Kč
Minerál Ruženín
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu růženín na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z kamene růženín dokáže naplnit láskou každý prostor, ve kterém je umístěn. Růženín se považuje za kámen lásky. Učí člověka milovat sebe, i lidi v jeho okolí. Rozvíjí mezilidské vztahy.

Stromky umístěny doma pomáhají upevnit vztahy v rodině. Stejně tak stromky z růženínu v práci podporují vztahy mezi kolegy. Růženín tedy harmonizuje přátelství, manželství i rodinná pouta. Stejně dokáže otevřít lidské srdce citem z okolí, které se člověk bojí přijmout. Rozvíjí v člověku pocity něžnosti a dodává klid mysli. Přináší do vztahů věrnost.

Stromeček z růženínu je vhodný také pro lidi, kteří se vyrovnávají s nějakou emocionální traumatem a mají problém se citově odpoutat od událostí v minulosti. Růženín pozvedá ducha v časech velkého smutku.

Stromek z tohoto kamene ukazuje člověku cestu, pomocí které odpustí lidem, kteří mu ublížili. Dokáže také pomoci každému, kdo hledá způsob jak odpustit sobě samému a přijmout se ve své skutečné podstatě.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že stromeček z růženínu pohlcuje z okolí negativní energii, čímž chrání prostor, ve kterém se nachází. Stejně pomáhá odstranit z prostředí znečištění a to zejména elektromagnetické.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Kamene a výrobky z minerálu - Ruženín
Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím