Stromeček štěstí obsidian - mini

Cena: 189 Kč
Minerál Obsidián
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu obsidian vločkový na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z obsidiánu je určen zejména lidem, kteří aktivně pracují na svém sebevědomí. Právě tento kámen dodá člověku víru ve vlastní osobu.

Stromeček se tak hodí do kanceláře, pracovny, ale i do obýváku. Pomáhá člověku odhalit tajemství hluboko ukryté v jeho nitru. Takto člověk dospěje k sebepoznání, což mu také následně pomůže věřit si. Stromeček tedy umožňuje člověku vnitřně růst. Přináší rovnováhu mezi duši, tělo a mysl. Obsidián podporuje pocity pravdy a dělá člověka upřímnější k sobě i okolí.

Stromek z tohoto kamene bojuje proti negativní energii a proti elektromagnetickému smogu, který vzniká používáním elektroniky. Pomáhá přeměnit negativní emoce a myšlenky na pozitivní a stejně brání tomu, aby se z pozitivních emocí a myšlenek, staly negativní. Odstraňuje z člověka stres, neopodstatněný strach a zbytečné napětí, které ho během dne obtěžují. S takovým stromečkem se člověk snadněji vyrovná s psychickými útoky. Stejně pomůže získat člověku nadhled nad situacemi, které se dějí v jeho okolí.

Člověk se pod vlivem obsidiánu dokáže snadněji a racionálnější rozhodnout, iv těch nejtěžších životních situacích, což pomáhá člověku pokročit v životě bez zmatku a chaosu. Stromeček stejně dovoluje jasně myslet a podporuje logiku.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Kamene a výrobky z minerálu - Obsidián
Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím