Stromeček štěstí karneol - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Karneol
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu karneol na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z karneolu dodává člověku vnitřní klid. Odstraňuje zbytečné obavy a pomáhá upozornit člověka na to, co je skutečně důležité. Obecně dokáže stromeček přeměnit negativní energii v prostředí a v samotném člověku na pozitivní. Zlepšuje a zpříjemňuje tak každodenní život.

Stromeček štěstí z karneolu je vhodný také pro lidi, kteří se snaží ve svém životě někam posunout. Dodává odvahu k rozhodnutím, které nejsou jednoduché, avšak pro životní růst jejich třeba provést. Jeho sílu v tomto směru ocení zejména lidé, kteří se neumějí odpoutat od stereotypu minulosti.

Stromeček také pomáhá člověku otevřít oči a vidět svět v jeho pravé podstatě. Stejně dokáže člověk za pomoci takového stromku pochopit svůj vlastní život a přijmout ho. Snižuje potřebu lidí přetvařovat se a dovoluje jim ukázat jejich pravou a upřímnou tvář. Karneol je také kamenem odvahy a motivace, což rovněž pomáhá na cestě k životním cílem.

Stromek probouzí v lidech i kreativitu a odstraňuje strach z veřejného vystupování. Tyto schopnosti přivítají hlavně umělecky nadaní lidé.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím