Stromeček štěstí jantar - mini

Cena: 189 Kč
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu jantar na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Jantar je velmi zajímavý kámen, který ve skutečnosti není ani kamenem. Jelikož jde o pryskyřici, mají kousky jantaru zvláštní vzhled a každý z nich je originál.

Stromky štěstí z jantaru velmi účinně očišťují prostor. Chrání před elektromagnetickým smogem, který dnes ohrožuje lidi na každém kroku. Takový smog vzniká při používání počítačů, mobilních telefonů a jiné elektroniky.

Stromeček štěstí z jantaru dokáže zabránit působení negativní energie a odstraňuje také negativitu a bolest z mysli člověka. Na druhé straně podporuje jantar hojení, očistu duše, mysli a těla. Stejně přináší lidem trpělivost a dovoluje jim rozhodovat se bez chaosu a zbytečných, škodlivých impulsů.

Stromeček štěstí z jantaru také dokáže dodat člověku štěstí a naplnit ho racionální spontánností a radostí. Dodává čistotu myšlenkám a posiluje mentální funkce. Pomáhá při soustředění se a učení, co využijí všichni, kteří musí každý den aktivně přemýšlet.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím