Stromeček štěstí ametyst - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Ametyst
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu ametyst na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z ametystu je vhodný pro každého, kdo potřebuje očistit duši a mysl. Pomůže také každému, kdo je každý den zatížen stresem, protože dokáže odpoutat pozornost člověka od zbytečných starostí, vždy když to potřebuje.

Stromeček z ametystu je určen i lidem, kteří jsou nerozhodní. Dodává sílu rozhodnout se a stejně ukazuje člověku reálné cíle, ke kterým by se měl v životě ubírat.

Stromeček zlepšuje soustředění se a pozornost. Zvyšuje tak potenciál učit se nové věci. Velmi účinně také dokáže člověka motivovat. Stromek z ametystu pomůže také každému, kdo trpí bouřlivými změnami nálad. Takových lidí dokáže uklidnit a zmírnit jejich výbuchy. Eliminuje pocity strachu a úzkosti, čím dál přináší klid duši a mysli.

Se stromečkem z ametystu dokáže člověk otevřít svou mysl progresivním myšlenkám a zbavit se svých předsudků. Ametyst obecně přeměňuje negativní energii na pozitivní.

Stromky z tohoto kamene dokáží také pohltit z prostředí elektromagnetický smog, který vzniká používáním elektrických zařízení, zejména používáním počítačů.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím