Adulár, měsíční kámen - náramek

Cena: 132 Kč
Znamení Kozoroh, Ryby
Velikost 18 - 22 cm
Dostupnost: vyprodáno
ID 1083

Náramek je vyroben z nepravidelných kamínků polodrahokamu měsíční kámen. Zapínání má na karabinku a prodlužovacím řetízkem a jeho délka je nastavitelná v rozmezí 18 - 22 cm. Kovové části náramku jsou platinové barvy. Adulár je vhodný pro všechny znamení.

adulár má mléčný až perleťový vzhled, který v kombinaci se svým zbarvením připomíná Měsíc, proto je také nazýván "měsíční kámen". Může se vyskytovat v různých barvách, nejčastěji jde o bílou nebo krémovou barvu, která obsahuje modravá, modré nebo růžové odstíny připomínající oheň a vzbuzující dojem stříbřitého Měsíce.

Tento magický kámen byl od nepaměti uctíván jako symbol lásky, ženskosti, míru a rozumu, na základě čehož získal i mnoho přívlastků. Nejčastěji se však adulár připisuje přívlastek "měsíční kámen" nebo "kámen nových začátků".

Účinky na ducha

adulár, nebo měsíční kámen má silně uklidňující účinky, zmírňuje stres, napětí ale i strach a obavy. Podporuje intuici a vnímavost, a tím napomáhá k nalezení správného pohledu na svět a věci kolem. Podporou těchto schopností adulár aktivuje i jasnovidecké schopnosti, proto je často využívají i pro tyto účely.

Měsíční kámen je oblíbeným kamenem nerozhodných jedinců, protože pomáhá lépe vidět do jádra věcí, a na základě toho se správně rozhodovat a hledat nová řešení.

Je také vynikajícím společníkem pro lidi trpící depresemi, pocity úzkosti a beznaděje, protože dodává naději, chuť začít znovu a změnit svůj život.

Nošení Adulárového náramku se doporučuje těm, kteří se neumějí smířit s nepříjemnou situací, kterou prožili a přijmout změny, které přinesla. Napomáhá ne jen přijmout sám sebe ale i vše, co nás obklopuje.

Účinky na tělo

Náramek z adulár má vynikající detoxikační schopnosti, protože napomáhá tělu vylučovat toxiny, jedovaté a škodlivé látky. Právě tyto schopnosti mají pozitivní vliv na játra, slezinu a ledviny. Podporuje regulační soustavu, tvorbu krvinek a čištění krve. Napomáhá vstřebávat vitaminy, minerály a živiny do těla.

Léčí zažívací potíže a problémy spojené se žaludkem. Využívá se také na uklidnění a zklidnění jedinců, zejména dětí, které stále více trpí hyperaktivitou a neposedností.

Často je společníkem náměsíčné jedinců a používá se k léčení nespavosti, protože zaručuje kvalitní a příjemný spánek. Má vynikající vliv na reprodukční orgány, s nimiž je úzce spjata plodnost, těhotenství ale i následné kojení.

Říká se, že adulár má schopnost předcházet rakovině břišní dutiny, kůže a prsu.

Čištění a nabíjení

Náramek z měsíčního kamene se čistý tak, že se na několik minut ponoří do tekoucí vody. Po očistě náramek důkladně osušíme utěrkou a nabíjemí na měsíčním světle. Čištění a nabíjení se doporučuje prů denním nošení náramku jednou za týdny, jinak dle potřeby.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím