Růženín - náramek, kuličky, 4mm

Cena: 162 Kč
Dostupnost: skladem
ID 1859

Ruženín

Málo krystalů se může pochlubit takovou nádhernou a přitom skutečně jemnou barvou. Růženín je pochopitelně kámen růžových odstínů a říká se o něm jako o kameni Venuše.

Jeho výskyt a víra v jeho schopnosti se datuje už do Egypta za dob faraónů. Egypťané věřili, že růženín zpomaluje stárnutí člověka. Stejně se v Egyptě věšel na krk novorozencům, aby se usnadnil přechod mezi myšlenkovým světem, ze kterého přišli a fyzickým světem, jehož součástí od teď budou.

Účinky na ducha

Růženínu se říká také „kámen univerzální lásky“. Obecně zvyšuje růženín pocity lásky, ale co je důležité i sebelásky. Posiluje přátelství a navrací důvěru a harmonii vztahem, ze kterých se vytratily.

Dodává pocit klidu a čistí i otevírá srdce, do kterého může následně snadněji proniknout cit. Pomáhá v obdobích emocionálních vypětí a v dobách smutku. Lidé, kteří ho nosí dokáží snadněji odpustit samí sobě.

Stejně si takový lidé mnohem více důvěřují a dokážou se snadněji přijmout takoví jací ve skutečnosti jsou. Růženín je vhodným krystalem iv situacích, kdy člověk potřebuje odpustit někomu jinému.

Také uvolňuje potlačovány emoce, negativní i pozitivní a posiluje pocity krásy. Říká se také, že pomáhá vyléčit zlomené srdce a pomáhá zlehčovat všechny emocionální traumata.

Růženín stejně vyvolává v lidech něžnost, zklidňuje mysl a navrací harmonii mezi lidi s konfliktem. Podporuje věrnost ve vztazích. Když se daruje na druhé výročí svatby, upevňuje manželský vztah.

Kromě zmíněných účinků dokáže růženín také ochránit před negativní energií a před znečištěním okolního prostředí.

Účinky na tělo

I v případě tělesných starostí je růženín v první řadě kamenem srdce a s ním spojeného oběhového systému. Pomáhá chránit před infarktem myokardu a trombózy cév. Stejně posiluje sílu srdečního svalu a snižuje vysoký krevní tlak.

Ulevuje i při onemocněních ledvin, nadledvin a plic. Účinně čistí všechny tělesné tekutiny. Zvyšuje plodnost u žen a pomáhá chránit dítě během těhotenství před předčasným narozením.

Rovněž pomáhá bojovat proti sexuální dysfunkcí mužů. Dodává energii a to zejména lidem, kteří bojují s chorobami. Pozitivní vliv má také na kůži a to zejména proto, že pomáhá vyhlazovat vrásky.

Bojuje s depresí a nespavostí a tím zlepšuje psychickou pohodou člověka, který ho nosí. Pomáhá urychlit zotavení po operačním výkonu nebo úrazu, či nemoci. Vhodný je také pro lidi, kteří trpí závratěmi.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím