Jaspis červený - náramek, kuličky, 4mm

Cena: 162 Kč
Dostupnost: skladem
ID 1862

Jaspis červený

Slovo jaspis pochází z latinského „iaspidem“, což v překladu znamená skvrnitý kámen. Jaspis je tedy kámen červenohnědé barvy, který mohou zdobit fleky a nepravidelné tečky.    Indiáni věřili, že jaspis je, pro svou barvu, krví země. Právě proto ho indiáni považovali za nejlepší kámen pro spojení s energií země.

Účinky na duši

O jaspisu se někdy mluví také jako o kameni úplné péče. Jaspis přináší vnitřní klid v obdobích, které jsou pro člověka emocionální a duševně náročné. Rovněž pomáhá překonat období velkého stresu.

Rovněž čistí elektromagnetický smog, kterého je v dnešní době v našem okolí opravdu mnoho. Účinně dokáže chránit i před jiným znečištěním prostředí. Dokáže pohltit negativní energii, čímž chrání před jejím škodlivým vlivům.

Jaspis je i kamenem sebedůvěry a pevné vůle, které jsou nezbytné pro správné rozhodnutí. Ty dokáže člověk s jaspisu dělat poměrně rychle a promyšleně. Dává člověku odvahu postavit se svým problémem.

Stejně učí člověka skromnosti, šlechetnosti a empatií. Pomáhá zlepšit organizační schopnosti a proto je vhodný pro všechny, kteří takové schopnosti potřebují v pracovním životě. Podporuje představivost a pomáhá proměnit slova v činy.

Jaspis pomáhá člověku pochopit problém, pokud se v jeho okolí nějaký nachází. Snižuje emoce a přináší klid lidskému nitru. Jaspis pracuje pomalu ale zato přináší dlouhodobý účinek. Navozuje v životě člověka pomalou změnu bez chaosu.

Jeho účinky ocení i stydliví lidé, kteří potřebují změnu. Jaspis se dá využít iv boji se závislostmi. Člověk se s jeho pomocí dokáže postavit za principy, kterým věří. Pomáhá z okolí člověka odstranit nespravedlnost, proti níž také bojuje.

Účinky na tělo

Jaspis je vhodným kamenem na detoxikaci organismu. Čistí střevo, ledviny i žlučník, čímž zbavuje tělo toxických látek. V rámci trávicí trakt je také vhodný při poruchách žaludku.

Pomáhá i při onemocněních srdce a cév. Své uplatnění má při zvyšování funkce imunitního systému. Dodává energii a urychluje zotavení po dlouhých onemocněních.

Využijí ho stejně lidé s poruchami krvetvorby. Jaspis dokáže také prodloužit sexuální potěšení. Zvláštností jaspisu je jeho schopnost navrátit oslabený nebo ztracený čich.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím