Achát - náramek

Cena: 105 Kč
Znamení Štír, Býk
Čakra kořenová, čelní
Minerál Achát
Velikost 18 - 22 cm
Dostupnost: skladem

Náramek z nepravidelných tromlovaných kousků achátu s postříbřeným zapínáním a prodlouženým řetízkem. Nastavitelná délka náramku 18–22 cm.

Achát je kámen, který vzniká postupnými nánosy a proto má na průřezu vzhled letokruhů. Z achátu se vyrábí mnoho druhů šperků, ovšem náramky jsou dodnes pravděpodobně nejpopulárnější.

Účinky na duši

Náramek z achátu je určen všem lidem, kteří cítí ve svém okolí negativní energii. Právě šperky z tohoto kamene dokážou negativní energii přeměnit na energii pozitivní. Negativní energie často pochází z ublížení emocí, hněvu, či neklidu. Proti takovým elementem života dokáže achát účinně bojovat a tak v každém dni pomoci každému, kdo náramek z achátu nosí.

Achát je také známý tím, že harmonizuje všechny složky lidského bytí. Přináší klid duši, tělu, mysli i emocím.

Náramky z achátu se rovněž považují za účinnou ochranu před nebezpečím všeho druhu a přinášejí do života pocit jistoty. V neposlední řadě je třeba zmínit, že achát je určen každému, kdo se ocitl v novém kolektivu, ať už ve škole nebo v práci. Pomáhá vylepšovat špatný první dojem, navazovat nová přátelství a také odlišit pravých přátel od těch falešných.

Proto jsou náramky z achátu vhodným dárkem pro každého kdo stojí na začátku nové životní etapy. Náramek z achátu pomůže i těm, kteří potřebují v každodenním životě analyticky uvažovat a myslet, protože rozvíjí všechny mentální funkce.

Účinky na tělo

Náramky z achátu využijí mnozí lidé, které trápí dlouhodobé problémy různých orgánů těla. Velmi účinný je například při onemocněních trávicího systému. Bojuje se žaludečními vředy a nadměrnou tvorbou kyseliny v žaludku. Stejně pomůže při nechutenství a jiných poruchách příjmu potravy. Pomůže také při poruchách dýchacího, oběhového systému a kůže. V rámci pohlavních orgánů dokáže náramek z achátu pomoci zejména při poruchách dělohy. Sílu achátu ocení i všichni alergici, protože se ví, že dokáže zmírnit projevy každé alergie. Rovněž se doporučuje nošení náramku z achátu lidem, které trápí dlouhodobá bolest, ať už hlavy, kloubů, svalů nebo jiné části těla.

Achát také pomáhá při onemocněních očí a slinivky a věří se také, že potlačuje nespavost a přináší klidné sny. V akutních případech může sílu náramku z achátu využít každý, kdo trpí zánětem nebo chřipkou, protože urychluje hojení infekcí.

Čištění a nabíjení náramku

Achát je jeden z mála kamenů, které není třeba čistit. Proto i péče o náramky z achátu spočívá jen v jejich nabíjení. V tomto případě stačí náramek umístit jednou za pár týdnů na několik hodin na sluneční světlo a destička náramek je opět připraven k nošení.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím