Granát almandin - náramek

Cena: 132 Kč
Čakra srdeční, kořenová
Barva fialová, černá
Velikost 17 - 22 cm
Znamení Beran, Lev, Štír
Dostupnost: skladem

Náramek z nepravidelných tromlovaných kousků granátu s postříbřeným zapínáním Nastavitelná délka náramku 18–22 cm.

Barva tohoto kamene v kombinaci s jeho poloprůsvitným vzhledem působí velmi výjimečně. Právě tomuto vzhledu a pocitům, které evokuje dostal přívlastek "kámen ohně", "kámen vášně", či "kámen proměny a čistoty srdce". Už přívlastky, které získal poukazují na to, že jde o nesmírně neobyčejný kámen.

Účinky na ducha

Granátový náramek přináší lásku a podporuje vznik nových vztahů a přátelství. Nošení tohoto náramku se doporučuje osamělým duším, které stále hledají a mají potíže s nalezením lásky. Udržuje v rovnováze sexuální touhu a pravý cit lásky a naopak eliminuje disharmonii.

Člověku napomáhá poznat sám sebe a to nepoznané, co se ukrývá uvnitř duše. Používá se také na jasnovidectví, rozvíjí hlouběji vědomí a podněcuje vyplavení vzpomínek na minulé životy.

Náramek se doporučuje nosit těm, kteří přežili neštěstí nebo trauma v minulosti. Prospívá v situacích, které působí bezvýchodnou a posiluje pud sebezáchovy, který je křehký hlavně při některých neurózách a depresích. Je účinný pro jedince, kteří pociťují beznaděj a frustraci v dosahování svých cílů.

Granát almandin má silnou schopnost dodávat energii, odvahu a nové síly. Z náramku vyzařuje klid a mír, proto působí velmi uklidňujícím dojmem. Tento náramek se může nosit preventivně i jako amulet, protože se říká, že funguje jako ochranný štít před nebezpečím.

Účinky na tělo

Granát podporuje správnou funkci oběhové soustavy, reguluje krevní oběh a oběh tělních tekutin v těle. Napravuje krevní tlak, čistí krev a podněcuje tvorbu červených krvinek. Jeho regenerační schopnosti pročistí a správně aktivují organismus, ale také dokáží zregenerovat DNA.

Granát almandin efektivně působí na dýchací ústrojí, plíce a jejich onemocnění. Má blahodárné účinky na ledviny, játra, slezinu, páteř a srdce. Podněcuje správnou funkcionalitu metabolismu, vstřebávání vitamínů a minerálů do těla. Výborně působí na pohlavní orgány a podporuje plodnost.

Nošení náramku se také doporučuje jedincům, kteří mají potíže s očima, protože jejich posiluje.

Čištění a nabíjení

Tak jako každý náramek, je třeba čistit i tento. Náramek potřebuje očistu přibližně dvakrát za měsíc, vložením pod proud vlažné vody na pět minut. Nabíjíme ho měsíčním světle, nejsilnější se však nabije při úplňku.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím