Mokait – náramek

Cena: 132 Kč
Velikost 18 – 22 cm
Dostupnost: skladem
ID 1158

Mokaitový náramek se skládá z tromlovaných kamínků mokaitu, které jsou navlečeny na pevném lanku. Kamínky jsou nepravidelného tvaru, proto působí přirozeně a jednoduše. Zapínání náramku je řešeno karabinkou a poplatinováním řetízkem. Účelem řetízku je přizpůsobení délky náramku v rozmezí 18–22 cm.

Mokait

Austrálský jaspis, také nazývaný mookait, získal pojmenování po kávě se smetanou, kterou připomíná jeho zbarvení. Nejčastěji se jedná o béžovou, krémovou nebo cihlovou barvu. Barevná rozmanitost evokuje v člověku pocit, že tento kámen má mnoho tváří, touží po experimentech, ale zároveň vyvolává klid.

Účinky na ducha

Mookaitový náramek přináší člověku do života harmonii a klid, ale zároveň působí vitálně a oživující. Má uklidňující účinky, proto ho ocení jedinci potkávající se v životě se stresovými situacemi a napětím. Podporuje relaxaci, načerpání nových sil, a proto je také oblíbeným kamenem při meditacích.

Život naplňuje radostí a vírou v lepší budoucnost, proto se doporučuje těm, kteří přežili nepříjemnou událost a mají na ni špatné vzpomínky.

Vede ke změně chování, vyvolává soucit, skromnost, trpělivost a nezištnost. Ocení ho jedinci, kterým chybí organizační schopnosti a nevědí jak začít. Dobře působí na tvořivost a vznik nových myšlenek a nápadů.

Náramek je vynikajícím společníkem těch, kteří jsou nerozhodní, protože poukáže na všechny možnosti, jejich pozitiva a negativa, a na základě toho pomáhá najít tu nejsprávnější možnost.

Účinky na tělo

Magický kámen mookait podporuje správnou funkcionalitu všech orgánů těla. Blahodárně působí na imunitní systém a harmonizuje tělo i ducha. Posiluje hlavně funkci střev, sleziny a jater. Napomáhá odstranit škodlivé látky a toxiny z těla.

Nošení náramku z mookaitu má vynikající vliv na oběhovou soustavu, podporuje krevní oběh a čistí krev. Často se využívá k zastavení krvácení, léčí zranění a hojí rány. Podporuje správné fungování dýchací soustavy, léčí plíce, průdušky, odstraňuje bolesti v krku a suchý kašel.

Náramek pomáhá odstranit koktání a jiné řečové chyby a vady. Pomáhá při léčbě kožních onemocnění jako jsou ekzémy, psoriáza a akné. Také je účinný při bodnutí hmyzem.

Mookaitový náramek má protizánětlivý účinek, proto se používá při léčení zánětů, abscesů, vředů a různých hnisavých onemocnění. Specializuje se také na záněty dásní a nosní dutiny.

Mookait je oblíbeným společníkem při chřipce, nachlazení nebo infekci.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím