Sluneční kámen

Cena: 108 Kč
Znamení Býk, Rak, Střelec
Barva oranžová
Čakra všechny
Cena je za 1 kus
Velikost cca 30-40 mm (XL)
Dostupnost: skladem

Slunečnímu kameni se v minulosti přisuzovány mnohé magické vlastnosti. Kanadští Indiáni věřili, že dokáže vyléčit člověka tím, že na něj přitáhne sluneční energii. V Severní Americe se slunečním kamenem platilo.

Řekové ve starověku ním zas zdobily číše, protože věřili, že je ochrání před otravou. Ve středověku se obecně věřilo, že sluneční kámen je kouskem Slunce a proto má obrovskou sílu.

Účinky na duši

Sluneční kámen dokáže dodat novou energii a osvěžit ducha každého, kdo ho nosí. Pomáhá člověku optimisticky hledět na všechno, co se kolem něj děje.

Sluneční kámen také dodává pocity víry a pomáhá člověku naplnit vlastní potenciál. Věří se také, že umí člověku přinést štěstí a že ho dokáže očistit na všech úrovních bytí.

Snižuje pocity strachu a stres, čímž přináší radost a lehkost do každého dne. Dovoluje člověku prožívat svůj život svobodně a bez zbytečných závazků.

Velmi vhodný je i pro lidi, kteří nedokáží říci „ne“. Právě lidé, kteří se neustále obětují pro jiné a málo myslí na sebe, by měli nosit sluneční kámen neustále při sobě.

Věří se také, že sluneční kámen dokáže zvrátit pocity neúspěchu a podpořit v člověku pocit sebeúcty a důvěry ve vlastní osobu.

Účinky na tělo

Sluneční kámen je účinný v boji s onemocněními trávicího traktu, zejména při vředech a při zánětech žaludku. Pomáhá také při poruchách hrdla, při jeho zánětech nebo při poruchách polykání. Využít se dá i při revmatismu a při jiných poruchách kloubů. Celkově ulevuje od bolesti různého původu.

Sluneční kámen dokáže také dodat celkovou fyzickou sílu a zvýšit chuť do života. Velmi vhodný je pro lidi, kteří trpí únavou z důvodu nedostatku spánku. Harmonizuje funkci autonomního nervového systému a tím všech vnitřních orgánů.

Sluneční kámen pomáhá také při sezónních poruchách nálady, zejména na podzim, kdy lidi trápí deprese a ponurá nálada.

Čištění a nabíjení

O sluneční kámen se samozřejmě třeba pravidelně pečovat. Očista slunečního kamene je poměrně jednoduchá. Stačí, když se ponoří na několik minut pod tekoucí vodu a následně se jemně osuší.

Tento kámen nejlepší získá energii ze slunce a proto se na jeho nabíjení doporučují sluneční paprsky, přičemž se kámen na několik hodin umístí na slunce. Po těchto procedurách je opět připraven k použití.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím