Krystal - placka

Cena: 162 Kč
Dostupnost: skladem

Vyhlazená placka z minerálu. Pravidelný tvar, rozměry 35 - 45 mm. Každý kus je unikátní.

Krystal

Krystal se v mysli každého člověka spojuje s čistotou. Lidé v minulosti věřili, že je formou ledu. Z této domněnky pochází i název krystal, protože crystallos znamená led.

Krystal je nejuniverzálnějším kamenem jaký existuje a proto, pokud by měl člověk vlastnit pouze jeden léčivý kámen, určitě by si měl zvolit tento minerál.

Účinky na duši

Krystal má schopnost zvyšovat sílu ostatních kamenů. Nejdůležitější roli má v souvislosti s energií. Tu dokáže absorbovat, skladovat a uvolňovat. Tak reguluje tok energie kolem nás.

Kromě toho má schopnost pohltit negativní energii všeho druhu a proto je považován za kámen čistoty. Neutralizuje elektromagnetický smog, který vzniká z mobilních telefonů, počítačů, televizorů a jiné techniky a jehož je dnes v našem okolí stále více.

Stejně odbourává patogenní zóny a pomáhá eliminovat i škodlivé účinky smogu chemického.

Kámen krystal hraje důležitou roli i při harmonizaci člověka jako celku. Přináší klid na úrovni emocionální, spirituální i fyzické. Věří se, že dokáže přinést harmonii i do romantického vztahu. Čistí duši, přičemž spojuje tělo s myslí.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na to, že zvyšuje kreativitu a přináší inspiraci. Krystal také pomáhá posilovat koncentraci, paměť a ostatní mentální funkce.

Účinky na tělo

  I při fyzických potížích se krystal považuje za univerzální léčivý kámen. Jeho účinky se dají využít prakticky při všech onemocněních. Posiluje a pomáhá očistit každý jeden orgán těla.

Velmi důležitou roli má při posilování imunitního systému, čímž zajišťuje prevenci zdravotních obtíží.

I když je krystal účinnou pomocí při všech typech onemocnění, přece jen se na některé diagnózy hodí víc, než na jiné. K takovým stavům patří chronická únava či deprese.

Dále se na něj mohou spolehnout všichni, kteří trpí diabetes mellitus, artritidu nebo onemocnění střev. Pomáhá také při úrazech kostí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované placky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím