Kalcit oranžový - placka

Cena: 86 Kč
Dostupnost: skladem
ID 1805

Vyhlazená placka z minerálu. Pravidelný tvar, rozměry 35 - 45 mm. Každý kus je unikátní.

Kalcit

Kalcit patří k nejměkčí kamenům na světě. Je základní složkou vápence a mramoru a bohaté zastoupení má v jeskyních. Jeho název pochází z řeckého slova „chalix“, což v překladu znamená vápno.

Kalcit oranžový je druh kalcitu, který má jemné oranžové zbarvení. Původní obyvatelé Ameriky považovali kalcit oranžový za posvátný kámen.

Účinky na duši

Kalcit oranžový násobí a zvyšuje celkovou energii člověka. Snižuje strach a účinně dokáže odstranit pocity deprese. Stejně eliminuje ze života člověka problémy a fóbie.

Také dokáže velmi účinně snížit stres. Chrání a čistí každého, kdo ho nosí. Přináší vnitřní klid a rovnováhu do lidské mysli. Harmonizuje emoce a dává člověku šanci dosáhnout plného potenciálu.

Kalcit oranžový snižuje předsudky a potencuje rozhodnost. Dodává člověku sebedůvěru, kterou nezbytně potřebuje každý z nás a tím mu usnadňuje překonávat překážky.

Zvyšuje také intuici a učí člověka spoléhat se na své instinkty. Pomáhá i při učení, protože podporuje paměť. Tím je vhodný pro každého studenta.

Kalcit oranžový dokáže přinést harmonii i do vztahů a smířit pohádaných lidí.

Účinky na tělo

Kalcit oranžový je velmi vhodný pro léčbu různých onemocnění trávicího traktu. Pomáhá při poruchách žaludku, ať už při vředech, překyselení nebo zánětech.

Stejně zmírňuje i střevní onemocnění, zejména chronické záněty a průjmy, či zácpy. Využijí ho i lidé, které trápí žlučníkové potíže.

Kalcit oranžový pomůže i lidem, kteří trpí poruchami reprodukčního systému.

Zachovává zdravé zuby a kosti. Snižuje bolesti zad a dodává celkovou fyzickou sílu, čímž odstraňuje pocity dlouhodobé únavy. Urychluje hojení ran a tím zkracuje zotavování. Udržuje zdravou kůži a zbavuje ji akné.

Obecně zvyšuje odolnost organismu protože podporuje funkci imunitního systému.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované placky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím