Fluorit - kámen

Cena: 135 Kč
Rozměry 25 - 35 mm
Dostupnost: vyprodáno
ID 601

Fluorit

Fluorit je kámen určen širokému okruhu lidí, které trápí problémy psychické a fyzické. Je určeným najme pro znamení Vodnář a Ryby.

V dnešní době najde fluorit využití v téměř každém pracovním, či domácím prostředí, protože pohlcuje elektromagnetický smog z počítačů, mobilů a jiné techniky. Fluorit stejně odrušit geopatogenní zóny.

Účinky na duši

Fluorit má ochrannou a stabilizační funkci, přičemž jeho vliv dokáže přinést harmonii do našich životů. Ví se, že dokáže zvýšit sebevědomí, pomáhá při rozhodování se a zvyšuje schopnost soustředit se, čím zefektivňuje učení.

Lidé, kteří se potřebují v práci, doma či ve škole soustředit, si mohou tento kámen položit na pracovní nebo psací stůl. Urychluje naše uvědomění si duchovních hodnot ve světě. Pomáhá navázat kontakt s přírodou.

Stejně se ví, že fluorit je dobrým pomocníkem při očistě aury a při harmonizaci čaker. Absorbuje negativní energii a pomáhá v boji se stresem, který často provázejí neurózy a pocity únavy.

Účinky na tělo

Fluorit dokáže zmírnit průběh a zlepšit projevy mnoha onemocnění, které denně trápí lidi po celém světě. Napomáhá regeneraci buněk, zejména v oblasti dýchacího a zažívacího traktu či na kůži.

Doporučuje se všem, kteří trpí plicními a průduškového problémy, alergiemi nebo astmatem. Posiluje imunitu a hojí rány. Také zmírňuje projevy bolestí týkajících se nervů jako například herpesových bolestí.

Stejně ho využijí všichni ti, které trápí onemocnění pohybového aparátu a kostí. Pomáhá při bolesti kloubů, revmatu, artritidě, osteoporóze, poraněních míchy nebo bolestech a ztuhlosti zad.

Ženy ocení i jeho schopnost ulevit od menstruačních bolestí. Při tělesných potížích by se měl kámen přikládat na postižené místo.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím