Avanturín zelený - placka

Cena: 86 Kč
Dostupnost: vyprodáno

Vyhlazená placka z minerálu. Pravidelný tvar, rozměry 35 - 45 mm. Každý kus je unikátní.

Avanturín

Avanturín je kámen, kteří mnozí lidé znají jako krystal zelený. Název avanturínu pochází z italského „a Ventura“, což se dá přeložit jako „náhodou“. Důvodem takového jména je fakt, že avanturín byl objeven náhodou, italskými výrobci skla v 18. století.

Účinky na duši

Avanturín zelený bývá označován jako „kámen štěstí a příležitosti“. Proto v mnoha případech nechybí v kapsách hráčů, kteří věří, že jim přinese štěstí ve hře.

Kromě toho, že se věří v schopnost avanturínu přinést štěstí v otázkách finančních, hodí se i všem, kteří se chystají na pracovní pohovor, případně je čeká těžký den v práci.

Práce je také místem, kde nachází široké využití. Uplatní se zejména v pracovním prostředí, které je zatíženo množstvím stresu. Jeho sílu ocení všichni ti, kteří pracují na pozicích vůdců, protože avanturín dokáže schopnosti vůdce posílit.

Avanturín dodává zdravé sebevědomí, trpělivost, snižuje tvrdohlavost a pomáhá hlouběji pochopit podstatu věcí. Rovněž pomáhá při rozhodování. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu.

Avanturín je také krystalem, který dokáže harmonizovat energie opačného pohlaví, čímž zlepšuje pracovní výkon kolektivů, v nichž pracují muži i ženy.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že přináší člověku vnitřní klid. Tlumí hněv, strach a negativní emoce. Odbourává starosti a pomáhá hledat alternativní řešení a jiné východiska z každodenních problémů. Zklidňuje v stresujících situacích všech druhů. Navrací člověku radost, pokoj a naději. Rovněž podporuje dobrý spánek a stimuluje příjemné sny.

Účinky na tělo

Avanturín pomáhá zejména při onemocněních srdce a při snižování vysokého krevního tlaku. Navrací rovnováhu všem metabolickým funkcím člověka, čímž účinně bojuje proti vysokému cholesterolu. Stejně snižuje příliš vysokou chuť k jídlu.

V rámci hormonálního systému reguluje a upravuje funkci štítné žlázy a nadledvinek. Posiluje také imunitní systém a funkci nervového systému. Na pohybový aparát má avanturín také pozitivní vliv. Zvyšuje flexibilitu a celkový výkon svalů.

Také pomáhá při bolestech zad, zejména při bolestech v bederní oblasti. Má i protizánětlivý účinek, který se využívá hlavně při zanícených kloubech a ranách. Jeho protizánětlivé působení pomáhá iv boji s horečkou. Zmírňuje alergické projevy a to zejména v oblasti kůže. Zlepšuje zrak a pomáhá ulevit od nevolnosti.

Z dalších orgánových systémů třeba zmínit jeho pozitivní účinky na močový a dýchací systém. Při jejich onemocněních také zmírňuje projevy.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované placky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím