Jadeit čínsky - kámen

Cena: 81 Kč
Znamení Rak, Váhy, Ryby
Čakra srdeční
Barva zelená
Cena je za 1 kus
Minerál Jadeit
Velikost cca 35-40mm (XL)
Dostupnost: vyprodáno

Jadeit je kamenem různých odstínů zelené barvy. V Číně se věřilo, že jadeit v sobě sdružuje pět základních mocí člověka. Jde o moudrost, spravedlnost, odvahu, skromnost a soucit.

Číňané tvrdili, že jadeit požehná všechno, čeho se dotkne. Stejně věřili, že představuje spojení mezi člověkem a nadpozemským světem a také spojení mezi vším duchovním a materiálním.

Účinky na duši

Jadeit přináší člověku klid, mír a čistotu mysli. Pomáhá mu v takovém klidu najít moudrost a pochopení pro vše, co se kolem něj děje. Vypuzuje všechny negativní myšlenky, které člověka zatěžují a brání mu v pokroku.

Přitahuje štěstí a přátelství. Harmonizuje všechny roviny člověka. Zvyšuje pocity lásky a otevírá srdce. Učí člověka soběstačnosti, kterou pro svou samostatnost nezbytně potřebuje. Stejně dává člověku šanci spoléhat se na sebe sama.

Věří se, že člověka, který ho nosí, neustále ochraňuje před vším, co mu může ublížit. Chrání před každým druhem negativní energie. Negativní energii neabsorbuje a proto patří mezi kameny, které netřeba čistit a nabíjet.

Jadeit se považuje i za kámen snů, protože stimuluje výskyt snů. Člověku, který si ho před spaním uloží pod polštář, se sní živé sny, které si dokáže po probuzení zapamatovat. Stejně dokáže člověk s jadeitem tyto sny snadněji naplnit a kráčet za jejich naplněním.

Jadeit odstraňuje podrážděnost, pocity strachu a úzkosti. Usnadňuje zvládání chaotických situací a brání člověku podlehnout panice. Dovoluje člověku s klidem a rozvahou přijmout vše, co se děje v jeho okolí. Pomáhá najít pravdu v každé jedné situaci. Staví věci do správné perspektivy.

S jadeitem umí člověk pochopit kým skutečně je a vážit si to. Jadeit dává šanci nahlédnout za vlastní hranice a překonat je. Obecně pomáhá člověku žít život, který je bohatý ve všech směrech existence.

Účinky na tělo

Jadeit pomáhá při onemocněních ledvin a nadledvin. Odstraňuje z těla toxiny a odpady metabolismu, které se neustále hromadí. Hojí stehy, které vznikají při operacích nebo úrazech.

Vhodný je také pro všechny ženy, které se snaží otěhotnět nebo jsou před porodem. Velmi účinný je stejně při poruchách kostí. Posiluje také pevnost kyčelních kloubů. Dodává zdravý vzhled a lesk vlasům. Účinně ulevuje od migrény.

Podporuje činnost srdce a oběhového systému. Vhodný je pro lidi s bolestmi na hrudi, ale i pro ty, kteří se velmi rychle zadýcháte. Stejně čistí krev, čímž umožňuje snazší průnik kyslíku k orgánům. Zvyšuje imunitu a to nejen u dospělých, ale zejména u dětí.

Jeho schopnosti ocení i ti, které trápí poruchy nervového systému. Člověk, který nosí jadeit, má vyšší tělesnou sílu.

Čištění a nabíjení

Jadeit nepohlcuje negativní energii. To je důvod, proč ho, jako jeden z mála kamenů, netřeba pravidelně čistit a nabíjet. Péči o něj spočívá pouze v občasném promytí vlažnou vodou a osušení. Prakticky stále je připraven k použití.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím