Éterický olej - Kananga

Cena: 97 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Kananga éterický olej pochází z rostliny, které se odborně říká Cananga odorata. Olej má sladkou a květinovou vůni a je žluté barvy. Získává se destilací rostliny a používá se obvykle ve vonných lampách. Své využití má však i v krémech, masážních olejích a lázních.

Nervový systém

Esenciální olej z kanangy odstraňuje nervozitu, stres a nadměrné napětí. Bojuje také s depresí. Navozuje spánek, čímž účinně pomáhá při nespavosti. Dokáže také zmírnit nevolnost, kterou způsobuje cestování.

Oběhový systém

Kanangový esenciální olej snižuje krevní tlak, což v dnešní době ocení mnoho lidí s vysokým krevním tlakem. Zmírňuje také bušení srdce a bolesti na hrudi, které jsou tímto bušením vyvolány.

Trávicí systém

Kananga je vhodná při všech infekcích trávicího traktu. Pomáhá při onemocněních žaludku, tenkého i tlustého střeva. Stejně zmírňuje střevní křeče, které způsobují bolest.

Močový systém

Esenciální olej z kanangy pomáhá léčit všechny infekce močového systému, ať už jde o nemoci močového měchýře, močových cest nebo ledvin.

Pohybový systém

Kanangový esenciální olej je vhodný pro lidi, kteří trpí křečemi svalů. Olej křeče zmírňuje a brání jejich dalšímu vzniku.

Pohlavní systém

Výtažky z kanangy jsou přirozeným afrodiziakem. Podporují chuť na pohlavní styk. V případě žen, dokáže kananga pomoci i s výkyvy nálady při premenstruačním syndromu.

Kůže

Esenciální olej z kanangy udržuje kůži zdravou a mladou. Pokožku účinně zvlhčuje a udržuje její pružnost. Pomáhá z pleti odstraňovat mastnotu a urychluje hojení poštípání hmyzem. Stejně zlepšuje také zdraví vlasů. Snižuje tvorbu mazu, čímž zabraňuje maštění vlasů. Zlepšuje také roztřepené konečky vlasů.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím