Éterický olej - Citronová tráva

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Esenciální olej z citrónové trávy se vyznačuje nasládlou citrónovou vůní a typickou žlutou barvou. Nejčastěji se používá ve vonných lampách, avšak jeho hojivé účinky se projeví i po přidání do koupele, krému nebo masážního oleje.

Nervový systém

Esenciální olej z citrónové trávy snižuje vliv stresu na organismus. Odbourává napětí a působí také lehce sedativní a antidepresivně. Účinně snižuje bolest. Podporuje funkci parasympatického nervového systému a tím pomáhá obnovit síly organismus nejen po chorobách, ale i například v případě časového posunu.

Oběhový systém

Citronová tráva zlepšuje cirkulaci krve v celém těle. Bojuje tak proti studeným končetinám a zvyšuje dodávku kyslíku do všech orgánů, čímž podporuje jejich výkonnost. To pomůže zejména sportovcům, ale i lidem, kteří se cítí dlouhodobě unavení.

Trávicí systém

Esenciální olej z citrónové trávy dokáže účinně potlačit různé záněty organismu. Výjimkou nejsou ani záněty žaludku, tlustého, zda tenkého střeva. Rovněž podporuje chuť k jídlu a ulevuje i od plynatosti.

Dýchací systém

Lidé se zánětem dýchacích cest také ocení léčivé účinky citrónové trávy. Pomáhá zejména při zánětech hrtanu a průdušek, avšak uleví i od bolesti hrdla.

Močový systém

Výtažek z citrónové trávy je přirozeným diuretikem a proto pomůže každému, kdo má problémy s nedostatečným močením.

Pohybový systém

Každý, kdo trpí svalovými bolestmi nebo ho trápí ztuhlé svaly, by měl vyzkoušet esenciální olej z citrónové trávy.

Endokrinní

Citronová tráva stimuluje správné vyplavování všech hormonů těla a tím podporuje správnou funkci celého metabolismu. Její výtěžek je vhodný i pro kojící ženy, protože se ví, že pozitivní stimuluje produkci mateřského mléka.

Imunitní systém

Výtažek z citrónové trávy obecně podporuje funkci imunitního systému. Udržuje tak celkové zdraví člověka av případě probíhající infekce dokáže také zabránit jejímu šíření po těle. Snižuje horečku a bojuje proti všem bakteriím, virům i houbám. Je také dobrým antiseptikem.

Kůže

Esenciální olej z citrónové trávy je vhodný k léčbě mastné pleti a akné a to jak v období puberty, tak iv dospělosti. Stejně účinně bojuje proti různým plísňovým onemocněním kůže. Pomůže také všem, které trápí nadměrné pocení. Pozitivně působí i při léčbě svrabu.

Balení obsahuje 10 ml – 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím