Éterický olej - citron - meduňka

Cena: 78 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Kombinovaný éterický olej citron - meduňka v sobě spojuje příznivé účinky obou éterických olejů. Olej se používá zejména ve vonných lampách a jeho pozitivní účinky zpozorujete hned při prvním použití.

Nervový systém

Éterický olej s výtažky z citronu a meduňky přinese klid každé mysli. Olej účinně snižuje nervozitu a odstraňuje úzkost. Je vhodným pomocníkem v stavech, kdy člověk nemůže spát, protože dokáže navodit příjemný a klidný spánek. Olej stejně snižuje bolesti hlavy a migrénu.

Trávicí systém

Meduňkový a citrónový olej harmonizuje funkci celého trávicího traktu. Olej zvyšuje pohyb střev, čímž zmírňuje pocity plnosti a nafouknutí. Zlepšuje také vstřebávání všech živin. Výtažky v oleji stejně odstraní křeče žaludku i střev. Potlačují také nevolnost a zvracení.

Oběhový systém

Olej stimuluje tvorbu krvinek a zlepšuje tak nejen prokrvení orgánů, ale i funkci imunitního systému. Snižuje krevní tlak a pomáhá při opakovaných krvácení z nosu. Celkově tonizuje celý oběhový systém a odstraní i bušení srdce.

Imunitní systém

Éterický olej posiluje celý imunitní systém člověka. Má také protizánětlivé a antiseptické účinky. Chrání tak před bakteriemi, viry a plísněmi. Snižuje vysokou horečku a zkracuje trvání různých nemocí.

Dýchací systém

Éterický olej z citronu a meduňky pomáhá i při zúžení dýchacích cest. Využívá se proto zejména při záchvatech astmatu nebo při různých zánětech průdušek. Potlačuje také záchvaty suchého kašle.

Pohlavní systém

Olej harmonizuje menstruační cyklus a zmírňuje křeče, které menstruaci doprovázejí. Stejně dokáže pomoci při nepříjemných stavech a při návalech v menopauze.

Pohybový systém

Éterický olej zmírňuje křeče svalů každého druhu.

Kůže

Olej z citronu a meduňky působí jako přirozený repelent, čímž chrání proti hmyzu. Pomáhá i při ekzému, oparu, akné a při jiných zánětech kůže. Stejně se dá použít i na bradavice.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím