Červený náramek proti uřknutí

Cena: 76 Kč
Rozměry 16 - 22 cm
Dostupnost: vyprodáno

Negativní energie číhá na každého z nás. V okolí člověka se vyskytuje v mnoha podobách a formách. Jedním z nebezpečí, které na nás číhá v každé vteřině, je i uhranutí.

uřknutím

Od dávných dob se věří, že lidé mají schopnost ubližovat pohledem. V takovém případě jde o uhranutí a ví se, že za uřknutím se skrývá opravdu silná negativní síla.

Obecně mluvíme o uřknutím tehdy, pokud škodu napáchá nepřátelský nebo závistivý pohled, případně nevřelo Zírání. Takové pohledy dokážou člověka negativně ovlivnit a omezit jeho schopnosti dosáhnout maximum v každé oblasti života. Uhranutí rozhodně netřeba podcenit.

Člověk, který nedokáže pochopit sílu možného uřknutím se dříve či později určitě stane jeho obětí. Právě proto třeba brát možnost uřknutím vážně a chránit se před ním. Nejlepším způsobem je nošení červeného náramku proti urieknutiu.

Nošení náramku proti urieknutiu

Náramek proti urieknutiu by měl člověk nosit na zápěstí levé ruky. Protože, právě levá strana těla je ta, kterou přijímají podněty tělo i duše. Červený náramek na levém zápěstí představuje kanál, kterým se člověk spojí s pozitivní energií. Ta ho následně ochrání před uřknutím.

Chcete sílu náramku znásobit, měl by vám jej připevnit na ruku někdo, kdo vám je blízký.

I mnoho slavných lidí už pochopilo, že od uřknutím je třeba chránit. K celebritám, které využívají sílu červených náramků proti urieknutiu patří například Madonna, Mariah Carey, Victoria Beckham, Reese Witherspoon, Anthony Kiedis, Gwyneth Paltrow, Kylie Minogue, Mick Jagger, či Lucy Liu.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Kabbalah - červené náramky proti uřknutí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím