Amazonit - náramek

Cena: 105 Kč
Znamení Býk, Váhy, Vodnář, Ryby
Čakra srdeční
Velikost 18 - 22 cm
Dostupnost: skladem

Produkt amazonit náramek je vyroben z drobných, kamínků navlečených na kvalitním kovovém lanku. Zapínání je řešeno na karabinku a prodlužovacím řetízkem. Nastavitelná délka náramku je 18-22 cm.

Amazonit, tento křehký a zajímavý kámen dostal své pojmenování po svém nalezišti, Amazonce, řece v Brazílii. Byl uctíván jako talisman a šperk už ve starověkém Egyptě, Mezopotámii, a také původními americkými kulturami.

Typickým přívlastkem Amazonitu je prosperita a naděje. Jeho nošení přitáhne hojnost, nové obchody a štěstí ve finančních aktivitách. Přívlastek naděje není také náhodným. Spojuje se s tímto kamenem proto, že přináší člověku důvěru a naději v lepší budoucnost.

Účinky na duši

Amazonit se vyznačuje vlastnostmi, jako jsou jemnost a přátelskost, a díky nim se stal oblíbeným. Mezi charakteristické psychologické účinky patří posílení vitality, radosti ze života a přínos duševní rovnováhy a klidu.

Doporučuje se také jedincům, kteří trpí depresemi, samozničitelných chováním nebo jsou psychicky labilnější. Síla amazonitu spočívá v tom, že dokáže odehnat negativní energii a smutek, a nahradit je vírou v lepší budoucnost a sebejistotou.

Pokud stojíte před těžkým rozhodnutím, tak amazonit Vám dodá odvahu následovat své přesvědčení a věřit si.

Amazonit zabraňuje podrážděnosti, nervozitě a stresu, naopak napomáhá trpělivosti a udržuje harmonii. Je vhodný pro lidi, kteří snadno podléhají stresujícím situacím, mají sklon k nervozitě nebo mají potíže s častými výkyvy nálad. Právě stres a nervozita jsou jedním z faktorů, které ovlivňují nepříznivě na lidský organismus, a tedy způsobují kardiovaskulární onemocnění. Amazonit má pozitivní účinky na srdce a nervovou soustavu s ním spjatou.

Amazonit má také mimořádně uklidňující schopnosti, eliminuje a odstraňuje negativní energii, hněv a neklid. Uklidňuje celý nervový systém, propojuje fyzické tělo s éterickým a udržuje v rovnováze jednotlivé úrovně osobnosti.

Kromě těchto vlastností, má Amazonit silnou schopnost probouzet intuici, kterou dává do popředí před racionalitou. Informace procházející mozkem filtruje, analyzuje a kombinuje je s působením intuice, což pomůže udržovat čistou energii univerzální lásky.

Účinky na tělo

Pokud míváte bolesti hlavy a migrény, přiložte Amazonas na oblast krku nebo zátylku. V této oblasti utlumí také citové traumata, odbourává duševní bloky, obavy a strach.

Mezi další léčivé účinky tohoto cenného kamene je pomoc při vstřebávání vápníku do těla, čímž posiluje zuby, kosti a léčí osteoporózu.

Pokud plánujete potomstvo nebo ve Vás dřímá malý človíček, tak byste měli zbystřit pozornost. Vzácnost Amazonitu je také v tom, že je skvělým asistentem při porodu. Usnadňuje porod a zmírňuje porodní bolesti.

Pokud trpíte menstruačními bolestmi a křečemi, utiší i tyto neduhy. A pokud Vám po bytě už leze poštvornožky malý bojovník, tak je vhodný i pro podporu jeho řeči.

Další vlastnosti amazonitu

Amazonit je jako stvořený pro ty, kteří si na živobytí vydělávají svou tvořivostí. Podporuje kreativitu a tvořivost, proto je skvělým tichým společníkem spisovatele nebo grafika.

Amazonit je kamenem elementu země a má obdivuhodnou filtrační schopnost. Blokuje geopatogenní zóny, chrání před vyzařováním z mikrovlnných trub, mobilních telefonů. Také pohlcuje elektromagnetické záření, doporučuje se proto položit Amazonit vedle zdroje (např. Vedle počítače), nebo mezi Vás a zdroj elektromagnetického smogu.

Čištění a nabíjení

Amazonit náramek se vyznačuje velkou citlivostí na teplotní změny, proto se doporučuje čištění a nabíjení jednou za týden. Amazonit se čistí pod proudem vlažné vody a nabíjí na denním světle, ale ne na přímém slunečním světle.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím