Vodný drak 80mm

Cena: 162 Kč
Materiál keramika
Barva zlatá
Rozměry 150 x 90 mm
Dostupnost: skladem

Soška vodního draka. Keramika, zlatá barva, rozměry 80×55 mm.

Účinky draka

Drak je jeden z nejpopulárnějších Feng šuej léků a silný nositel energie jang. Obecně drak symbolizuje úspěch, moc, podporuje blahobyt a kariéru. Výrazně chrání rodinu, do domovů přináší radost a štěstí.

Kromě těchto obecných vlastností, které jsou společné pro všechny druhy draků, mají ještě vlastnosti podle barev. Zlatý drak podporuje bohatství a hojnost. Pokud chcete podpořit lásku a vášeň použijte červeného draka. Pro povzbuzení zdraví je zase vhodný zelený drak.

Umístění draka

Jako ochránce rodiny a na přilákání radosti a štěstí umístěte v blízkosti hlavního vchodu nebo v obývacím pokoji.

Pro podporu kariéry, úspěchů v práci a na ochranu před nekalou konkurencí položte na pracovní stůl nebo někde na pracovišti.

Zesílený účinek bude mít drak pokud ho umístíte na východní stranu místnosti nebo do Vašich příznivých směrů podle kua čísla.

Ať umístěte draka kdekoli v domě, všude bude mít pozitivní efekt. Vyhněte se jen částem domu s nižší energetickou hladinou jako je koupelna, záchod a garáž.

Draka nepokládejte vyšší než jsou Vaše oči nebo naopak příliš nízko. Umístění na zemi může být považováno jako projev neúcty vůči symbolu.

Maximální počet draků v domě by neměl přesáhnout pět. Počítají se sem všechny vyobrazeními draků, ať už sošky, obrázky atd..

Obsah balení

Balení obsahuje samotný symbol v papírové krabičce + stručný návod na jeho umístění.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Zvířata

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím