Tygří oko - shamballa náramek

Cena: 243 Kč
Znamení Blíženci, Lev, Panna
Čakra pupka, solar-plexus
Barva hnědá
Minerál Tigrie oko
Velikost 16 - 25 cm
Dostupnost: skladem

Náramky Shamballa jsou dnes populární po celém světě. Jde o šperk, který je vyroben ze šňůrky, krouceným ve speciálních uzlech, které vycházejí z makramé.

V uzlech jsou vpletené korálky nebo léčivé kameny, které mají množství účinků na tělo a ducha. I když zná náramky Shamballa skoro každý, jen málokdo skutečně ví, že představují něco víc než stylový módní doplněk.

Původ názvu Shamballa třeba hledat ve východních náboženstvích. Buddhisté v Tibetu a Indii věří, že Shamballa je mystické království, které je ve své podstatě utopií. Je to místo, které je naplněné klidem, láskou, osvícením, čistotou a dokonalostí.

Podle legend leží Shamballa nad Himalájemi a její brány překročí jen lidé, kteří mají speciální karmické propojení. Buddhisté stejně věří, že Shamballa není jen záležitostí jejich náboženství, ale že se do ní může dostat i člověk, který buddhismus nevyznává.

Každý kámen, zapletený v náramku Shamballa, může představovat nějaký minulý zážitek. Něco co člověk, který ho nosí přežil nebo něco, nad čím zvítězil. Lidem, kteří ho nosí, by měl přinést duchovní poselství.

Shamballa dodává sílu a pomáhá při meditaci. Pokud máte zájem o náramek Shamballa vyberte si ten, který je z kamenů a barev, které jsou vám nejblíže.


Kam dál?

Kamene a výrobky pre znamenie - Blíženci, Lev, Panna
Kamene a výrobky z minerálu - Tigrie oko
Další produkty z kategorie - Shamballa náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím