Tygří oko náramek s hematitem

Cena: 105 Kč
Znamení Panna
Čakra pupka, solar-plexus
Barva hnědá
Minerál Hematit, Tigrie oko
Velikost 18 - 22 cm
Dostupnost: vyprodáno

Náramek z nepravidelných tromlovaných kousků tygřího oka s postříbřeným zapínáním a prodlouženým řetízkem. Kombinovaný s magnetickým hematitem, který znásobuje účinky tygřího oka. Nastavitelná délka náramku 18–22 cm.

Tygří oko jako kámen psychické síly a odolnosti posiluje vůli, soustředění, myšlení, paměť, zvyšuje koncentraci, tvořivost a kreativitu. Výrazně zlepšuje psychickou odolnost, podporuje optimizmus, zahání černé myšlenky a pocity beznaděje. Pomáhá vyrovnat se s kritickými situacemi, soustředit se na podstatné věci a zapomenout na malichernosti všedního dne.

Tygří oko účinně působí proti migrénám a bolestem hlavy. Posiluje kosti, klouby, plíce a průdušky, účinkuje proti astmatu. Chrání před psychickými poruchami, povzbuzuje obranyschopnost, reguluje látkovou výměnu, podporuje funkci jater.

Indikace

migrény, poruchy imunity, kostní choroby, slabá vůle, choroby jater, plicní problémy, problémy s učením, obavy, astma, psychosomatické problémy, psychické problémy, černé myšlenky, bolesti hlavy, beznaděj

Známá naleziště

Čína, Indie, USA, Austrálie, JAR…

Tento produkt je vyprodán a již nebude v nabídce.

Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím