Stromeček štěstí tyrkenit - mini

Cena: 189 Kč
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem

Stromeček štěstí z polodrahokamu howlit tyrkenit na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromky štěstí z tyrkenitu jsou známé tím, že dokáží velmi účinně potlačit hněv a vztek. Proto jsou vhodné pro lidi, kteří nedokážou kontrolovat tyto emoce tak, jak by chtěli. Stejně dokáže stromeček pohltit hněv, který se nachází v místnosti.

Stromeček štěstí z tohoto kamene odstraní také přebytečnou úzkost, strach a obavy. Jeho sílu ocení i lidé, kteří denně bojují s obrovským stresem, protože stromeček ho dokáže účinně odbourat.

Probouzí také v člověku zájem o okolí a brání nadměrné sobeckosti. Rovněž se hodí těm, kteří mají problém s motivací a leností. Kámen posiluje silnou vůli a dodává člověku cílevědomost i chuť jednat. S tyrkenitovým stromečkem tak člověk snadněji splní to, co si umíní a posune svůj život správným směrem.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že stromeček štěstí s tyrkenitu je vhodným doplňkem do ložnice, protože podporuje zdravý spánek a sny.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím