Stromeček štěstí krystal - mini

Cena: 243 Kč
Minerál Kryštál
Rozměry cca 70 mm
Dostupnost: skladem
ID 437

Stromeček štěstí z polodrahokamu Křišťál na podstavci z bílého kamene. Originál ruční výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromečku cca 70 mm, balené v dárkové krabičce. Na podstavci se nachází dekorační tabulka zlaté barvy s nápisem „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromeček štěstí z krystalu dokáže účinně očistit každý prostor, ve kterém je umístěn. Své využití najde zejména v kancelářích, pracovnách nebo obývacích pokojích. Krystal účinně očišťuje okolí od elektromagnetického smogu. Toho je dnes všude mnoho, neboť vzniká používáním elektrických zařízení, jakými jsou počítače, mobilní telefony, či televize.

Stromeček štěstí z krystalu dokáže ochránit i před znečištěním ovzduší a stejně také před patogenními zónami. Krystal pohlcuje negativní energii a proto dodává čistotu a stabilitu každé místnosti, ve které se nachází. Dokáže také přinést klid každému, kdo se nachází v jeho okolí. Harmonizuje tělo, duši i mysl. Lidskou duši dokáže také očistit.

Stromky z krystalu ocení i lidé, kteří hledají inspiraci. Krystal dodává nové nápady a podporuje kreativitu. Vhodný je proto všude tam, kde vzniká umění, projekty nebo tam, kde se vyžaduje aktivní tvůrčí myšlení.

Stromky z tohoto kamene podporují také jiné mentální funkce. Stimulují myšlení, zlepšují paměť a pomáhají udržovat koncentraci. Tyto vlastnosti ocení například všichni studenti.

Použití

Umístěte do obýváku, na chodbu nebo podarujte svému blízkému jako symbol štěstí.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Stromečky štěstí

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím