Rubín ve fuchsitu - kámen

Cena: 105 Kč
Barva zelená, červená
Znamení Rak, Lev, Štír, Kozoroh, Vodnář
Cena je za 1 kus
Velikost cca 25-35 mm 22g
Čakra kořenová, srdeční
Dostupnost: vyprodáno

Rubín ve fuchsitu v sobě spojuje sílu dvou různých kamenů. Červený rubín se v něm mísí s bledě zeleným fuchsitem a tato kombinace má nepochybně velmi zajímavý barevný efekt.

Jde o kámen, který byl objeven teprve nedávno a logicky se mu připisují schopnosti obou jeho složek.

Účinky na duši

Rubín ve fuchsitu se obecně považuje za kámen, který ukazuje člověku cestu, jakou si zachová vědomí vlastního „já“. Stejně se věří, že pomáhá přeměňovat všechny formy negativní energie na její pozitivní varianta.

Rubínová složka kamene je kromě toho schopna dodat člověku energii. Podporuje nadšení, vitalitu, motivaci a odhodlání žít svůj život podle vlastních rozhodnutí.

Rovněž pomáhá navodit pozitivní stav mysli a dodává člověku odvahu. Člověk si dokáže s rubínem stanovit realistické cíle, které je následně motivován splnit.

Rubín také dodává člověku radost, sílu smát se a spontánnost. Stimuluje příjemné sny, čímž pomocí dostatku spánku dodává další energii. Stejně se věří, že umí snížit hyperaktivitu mys­li.

Fuchsit dokáže znásobit sílu jiných krystalů. Kromě toho dodává člověku zdravý pocit skutečné sebehodnoty. Dokáže pomoci v případech emocionálního vydírání a velké zátěže.

Fuchsit je rovněž vhodný pro úpravu mezilidských vztahů, které mají být napravena. Věří se také, že fuchsit pomáhá pochopit aspekty a okolnosti každodenního života.

Účinky na tělo

I v případě účinků tohoto kamene na tělo se v něm kombinují samostatné účinky jeho složek, rubínu a fuchsitu.

Rubín očišťuje tělo od odpadních produktů metabolismu a toxických látek. Čistí také krev a lymfu. Pomáhá při infekčních onemocněních a to zejména tím, že snižuje vysokou tělesnou teplotu.

Stejně dokáže zlepšit průtok krve v zúžených cévách. Stimuluje funkci nadledvinek, jejichž hormony jsou nezbytné zejména při stresu. Celkově dodává energii, což z něj dělá vhodný kámen, zejména při dlouhodobých nemocech.

Pomáhá i při onemocněních ledvin, sleziny a reprodukčních orgánů.

Fuchsit je na druhé straně velmi účinný při onemocněních nervů a svalů, které vznikají při nadměrném zatěžování těchto orgánů stejnými a stereotypními úlohami.

Nejznámější poruchou tohoto druhu je syndrom karpálního tunelu, který se projevuje zejména bolestí a sníženou funkcí ruky, která je dlouhodobě zatěžována hlavně při práci s počítačem.

Fuchsit také upravuje hodnoty červených a bílých krvinek.

Čištění a nabíjení

Pravidelná péče by měla být samozřejmostí iv případě rubínu ve fuchsitu. Každých několik týdnů by se měl kámen umýt pod tekoucí vodou a následně jemně osušit.

Nabíjení jeho složek je stejné a proto se dá dělat současně. Rubín ve fuchsitu stačí během noci na několik hodin uložit na měsíční světlo.


Kam dál?

Kamene a výrobky pre znamenie - Rak, Lev, Štír, Kozoroh, Vodnář
Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím