Měsíční kameň, adulár - kámen

Cena: 94 Kč
Cena je za 1 kus
Velikost cca 30-35 mm
Znamení Rak, Kozoroh, Ryby
Barva hnědá, žlutá, šedá
Čakra všechny
Dostupnost: skladem

Měsíční kámen dostal název pro svou podobnost s Měsícem třpytivý na noční obloze. Jeho barva se často přirovnává k mléku, avšak měsíční kámen bývá zbarvený také do hněda a má jemný perleťový odlesk.

V Indii je posvátným kamenem, který podle mnohých přináší štěstí a ochraňuje každého, kdo ho nosí.

Měsíční kámen se rovněž považuje za kámen matky země. Legenda říká, že chrání i všechny cestovatele.

Měsíční kámen se v roce 1969 stal státním kamenem Floridy, i přesto, že na Floridě se nenachází žádné jeho naleziště. Důvodem tohoto uznávání je fakt, že první lidé cestovali na Měsíc právě z Floridy.

Účinky na duši

Měsíční kámen se považuje za kámen nových začátků. Pomáhá člověku pochopit, že změna je k životu nezbytná a že všechno, co se děje se děje proto, že se má. Dodává člověku sílu a pomáhá jeho vnitřnímu růstu.

Velmi účinný je i při emocionálních potížích. Snižuje emocionální nestabilitu a stres, který negativně ovlivňuje každý aspekt života. Dovoluje člověku dostat pod kontrolu své emoce a namísto potlačení mu jejich pomáhá srozumitelně interpretovat a vyjádřit. Přináší celkovou harmonii a vyrovnanost, která je základem osobního štěstí.

Měsíční kámen také zvyšuje intuici a dodává inspiraci, čímž otevírá člověku nové možnosti. Pomáhá dosáhnout úspěchu ve všem, co člověk dělá a to zejména v lásce a v obchodě. Vhodný je i pro lidi, kteří mají problém věřit svým instinktům.

Měsíční kámen má také schopnost odhalit ženskou stránku osobnosti a to jak u ženy, tak iu muže. Vyzdvihuje všechny ženské kvality a dovoluje jim ukázat v tom nejlepším světle.

Účinky na tělo

Měsíční kámen je vhodný pro všechny lidi, kteří trpí různými degenerativními onemocněními kůže, vlasů případně očí. Regeneruje tkáně a právě proto dokáže účinně bojovat proti chorobám, které poškozují orgány opačným způsobem. Účinně také chrání před poškozením játra a slinivku.

Měsíční kámen stimuluje hypofýzu, čímž reguluje hladiny téměř všech hormonů v těle. Využijí ho také všechny ženy, protože se ví, že dokáže upravit hormonální cyklus ženských pohlavních hormonů. Takto pomáhá zmírnit příznaky premenstruačního syndromu a potíže menstruace.

Stejně zvyšuje šanci početí, dohlíží na zdravý průběh těhotenství a porodu a podporuje také kojení. V neposlední řadě je třeba při ženách zmínit i to, že dokáže pomoci při potížích v menopauze.

Měsíční kámen pomáhá i při problémech trávicího traktu. Uklidňuje žaludek a zvyšuje vstřebávání živin. Eliminuje také toxiny a přebytečnou vodu z organismu, čímž dokáže pomoci zejména lidem s otoky. Pokud má člověk problém se spánkem, může se rovněž obrátit na měsíční kámen.

Čištění a nabíjení

O měsíční kámen se musí člověk pravidelně starat na to, aby si zachoval všechny své účinky. Očista měsíčního kamene zabere jen pár minut a není vůbec komplikovaná. Stačí kámen umístit na pár minut pod proud vlažné vody. Následně je třeba kámen osušit.

Jelikož jde o měsíční kámen, jeho nabíjení by mělo probíhat na měsíčním světle, které během několika hodin vrátí kameni všechnu jeho sílu.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Tromlované kameny

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím