Labradorit – náramek

Cena: 132 Kč
Znamení Vodnář, Ryby, Střelec, Kozoroh
Čakra krční, čelní
Velikost 18 – 22 cm
Dostupnost: skladem

Nádherný labratoritový náramek je složený z množství tromlovaných kamínků Labratoritu. Nepravidelné kamínky jsou navlečené na pevném lanku, proto se netřeba obávat ztráty. Zapínání náramku se skládá z karabinky a poplatinovaný řetízky, jejíž funkcí je přizpůsobení velikosti náramku. Nastavitelná délka je 18-22 cm.

Labradorit je kámen, který už na první pohled působí zajímavě a mysteriózne. Důvodem je síla, kterou vyzařuje, ale také netradiční zbarvení kamene. Kámen působí temně a na světle se leskne a mění barvu.

Labradorit, s přívlastkem kámen mystérií se často využívá pro spojování člověka s vyššími ezoterickými silami.

Účinky na ducha

Labradorit, připomínající měsíční kámen je kamenem mystiky a ochrany. Díky těmto vlastnostem se doporučuje nosit náramek preventivně. Absorbuje negativní energii, odkloní ji od aury a vyčistí prostředí. Jeho síla spočívá v propojení duchovního a nadsmyslového se zemským, a tím zasvěcení do tajemných mystérií.

Náramek posiluje intuici, která tvoří základ vidění a pochopení poselství. Otevírá třetí oko a bránu do podvědomí člověka, eliminuje strach a nejistotu, která pochází z minulých životů. Podporuje koncentraci, zrod nových myšlenek a nápadů na řešení problémů, které se vyskytují v životě každého člověka. Pomáhá najít gro a kořen problému, odstraňuje deprese a pocity bezmocnosti.

Labradorit ocení jedinci, kteří mívají potíže s takzvanou aktivní myslí, protože ji dokáže uklidnit. Velmi významnou schopností tohoto mysteriózního kamene je posílení sebevědomí, víry v sebe sama iv sílu vesmíru. Pomáhá přijmout změny a různé etapy, které k životu patří.

Labradoritový náramek pomáhá také dodržet předsevzetí nebo při léčení závislostí.

Účinky na tělo

Labradoritový náramek posiluje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Pomáhá při trávicích potížích a poruchách metabolismu. Využití najde také při léčení kostních onemocnění, revmatu a zubů.

Oblíbeným společníkem je při léčení různých poruch mozku a očí. Říká se také, že vyjasňuje a vylepšuje zrak.

Labradorit snižuje vysoký krevní tlak a napomáhá správnému prokrvení těla. Má vynikající vliv na vnitřní rovnováha a upravuje hormonální balanc.

Tlumí jakýkoliv typ bolesti, proto je také vyhledáván při menstruačních bolestech.

Čištění a nabíjení

Náramek z labradoritu je třeba čistit a nabíjet přibližně dvakrát za měsíc. Čistí se vložením pod proud vlažné vody na pět minut. Následně se vysuší hadříkem, poté je třeba kámen nabít. Labradorit se nabíjí na měsíčním světle, nejlépe se však nabije při úplňku.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím