Éterický olej - Smrk

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Smrkový esenciální olej se získává z rostliny Picea mariana, konkrétně její destilací. Olej je bezbarvý a používá se ve vonných lampách, olejích, či krémech. Má svěží, lesní vůni dřeva a obecně posiluje celý organismus.

Nervový systém

Smrkový esenciální olej přináší klid lidské mysli. Snižuje nervozitu a stres, což ocení zejména lidé, na kterých jsou každodenně kladeny vysoké nároky. Olej zlepšuje také náladu a tím odstraňuje projevy deprese. Stimuluje mozkovou kůru, čímž zvyšuje schopnost soustředit a učit se.

Oběhový systém

Esenciální olej ze smrku obecně zlepšuje krevní oběh. Zvyšuje tak prokrvení orgánů a metabolismus. Stejně tímto způsobem pomáhá zahřát studené ruce a nohy.

Dýchací systém

Výtažky ze smrku uleví při rýmě a chřipce. Zlepšují také průběh zánětů průdušek a plic. Pomáhá vykašlat nahromaděné hleny, které se při zánětech nadměrně tvoří. Olej také posiluje plíce a zmírňuje projevy astmatu a kašli.

Močový systém

Smrkový esenciální olej zvyšuje produkci moči, čímž účinně zbavuje tělo nadbytečné vody a toxických látek.

Pohybový systém

Léčivé látky ze smrku pomáhají při bolesti svalů i kloubů. Olej je vhodný pro lidi s revma. Jeho účinky ocení ty všichni ti, které trápí bolest bederní páteře.

Pohlavní systém

Esenciální olej ze smrku pomáhá regulovat celý menstruační cyklus, čímž odstraňuje mnoho potíží, jakými jsou bolest, křeče, či nadměrné krvácení.

Endokrinní systém

Smrkový esenciální olej harmonizuje funkci nadledvin. Ty produkují hormony, které jsou důležité pro funkci ledvin, metabolismu a imunitního systému. Nadledvinky také regulují odpověď organismu na stres a proto je správná funkce nadledvin důležitá i pro lidi, kteří zažívají příliš mnoho stresu.

Imunitní systém

Výtažky ze smrku pomáhají zmírňovat průběh různých infekcí. Snižují také horečku.

Kůže

Éterický olej ze smrku snižuje mastnotu pleti a brání tak vzniku pupínků a akné.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím