Éterický olej - Skořice

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Esenciální olej ze skořice je oranžové, a hnědé barvy a má výraznou vůni, která je kořeněná, dřevitá a zároveň zemitá. Olej se získává destilací listů rostliny a používá se nejčastěji ve vonných lampách, krémech, masážních olejích a lázních.

Nervový systém

Esenciální olej ze skořice bojuje proti únavě a dlouhodobé vyčerpanosti. Odstraňuje také stres a depresi. Stejně pomáhá zmírnit bolest hlavy a migrénu. Pozitivně ovlivňuje schopnost pamatovat si a zvyšuje pozornost.

Oběhový systém

Skořice čistí krev a zlepšuje krevní oběh. Dokáže také mírně zvýšit tlak a proto je vhodný pro každého, koho trápí nízký krevní tlak a s ním spojené závratě. Skořice také chrání před nemocemi srdce.

Trávicí systém

Skořicový esenciální olej odstraňuje zápach z úst. Uklidňuje žaludek, snižuje nadměrnou tvorbu žaludeční kyseliny. Potlačuje nevolnost a zvracení. Skořice stejně zmírňuje poruchy žlučníku. Ulevuje při zácpě, průjmech a nadměrné plynatosti. Zmírňuje také bolestivé křeče střev.

Dýchací systém

V případě dýchacího systému pomáhá skořice při rýmě, chřipce a dalších infekcích. Uklidní také bolest v krku. Pokud se v dýchacích cestách hromadí při zánětech hlen, skořice dokáže pomoci tento hlen vykašlat.

Pohybový systém

Esenciální olej ze skořice pomáhá při bolesti svalů i kloubů. Proto je vhodný při revmatismu a artritidě. Stejně dokáže potlačit svalové křeče.

Pohlavní systém

Výtažky ze skořice pomáhají upravit nepravidelnou a problematickou menstruaci. Zmírňují křeče a bolesti při menstruaci. Skořice má také pozitivní vliv na tvorbu mateřského mléka.

Endokrinní systém

Skořicový esenciální olej je vhodný pro všechny, kteří trpí cukrovkou. Olej pomáhá udržovat hladinu krevního cukru na správné hodnotě.

Imunitní systém

Účinné látky v esenciálního oleji ze skořice pomáhají imunitnímu systému v boji s bakteriemi, viry i houbami. Zvyšují tak schopnost člověka bránit se různým infekcím.

Kůže

Skořice je vhodná na odstranění vší. Pomáhá také v léčbě svrabu.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím