Éterický olej - Pomeranč

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Esenciální olej z pomeranče má svěží, sladkou, citrusovou vůni, která je zároveň ostrá. Olej se získává ze slupek pomeranče, který se odborně nazývá Citrus sinensisa. Má mírně žlutou až zelenou barvu a vhodný je do vonných lamp, lázní, masážních olejů a do různých krémů.

Nervový systém

Éterický olej z pomeranče celkově zlepšuje náladu a pozdvihuje lidskou mysl. Zklidňuje, snižuje stres a nervozitu. Stejně dokáže navodit spánek a to zejména u dětí.

Trávicí systém

Pomerančový esenciální olej zlepšuje zdraví celé ústní dutiny. Pomáhá při onemocněních zubů i dásní. Obecně je vhodný při pomalém a nedostatečném trávení. Bojuje také proti zácpě a nadměrné plynatosti. Účinně snižuje křeče střev a s nimi spojenou bolest břicha.

Dýchací systém

Pomerančový esenciální olej pomáhá při různých záchvatech kašle. Zlepšuje také průběh rýmy a chřipky.

Močový systém

Esenciální olej z pomeranče zvyšuje tvorbu moči. Čistí tak tělo od mnoha toxinů a stejně odstraňuje přebytečnou vodu.

Pohybový systém

Výtažky z pomeranče zmírňují křeče svalů různého původu.

Pohlavní systém

Pomerančový esenciální olej je přírodním afrodiziakem. Zvyšuje chuť na pohlavní styk. Pomáhá také při impotenci a poruchách erekce. Reguluje průběh menstruačního cyklu a odstraňuje bolest a křeče, spojené s menstruací. Olej také zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Endokrinní systém

Esenciální olej z pomeranče reguluje vyplavování hormonů. Harmonizuje tak průběh metabolických procesů a zlepšuje využití živin v buňkách.

Imunitní systém

Pomeranč posiluje všechny složky imunitního systému. Stimuluje také lymfatický systém, který je pro imunitu také důležitý. Olej z pomeranče stejně snižuje zánět.

Kůže

Éterický olej z pomeranče bojuje s unavenou pletí. Pomáhá udržovat pokožku zářivou a zdravou. Snižuje také tvorbu akné a zmírňuje projevy různých zánětů kůže.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím