Éterický olej - Pačuli

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Esenciální olej z pačuli se získává destilace rostliny Pogostemon cablin. Jeho barva je žlutá, až hnědá. Olej má výraznou dřevnatých až zemitou vůni. Používá se zejména ve vonných lampách. Přidával se takové do masážních olejů, lázní a krémů.

Nervový systém

Esenciální olej z pačuli posiluje funkci celého nervového systému. Velmi účinně bojuje s depresí a psychickým napětím. Dokáže snižuje takové strach a dodává přirozený pocit bezpečí. Olej zvyšuje sebevědomí a Sebedůvěra. Rovněž se používá v boji proti závislostem.

Trávicí systém

Pačuli obecně podporuje celé trávení, Cimzia zlepšuje vstřebávání živin. Využívá se takové při navazoval. Snižuje tvorbu střevních plynů a bojuje se zácpou. Jeho účinky ocení takové lidé, které trápí paradentóza.

Dýchací systém

Výtažky z pačuli jsou velmi vhodné pro Léčba kašle, ať už suchého nebe hlenového.

Močový systém

Látky v esenciálními oleji z pačuli zvyšují tvorbu moči, Cimzia odstraňují nadbytečném vodu z těla. Olej tak snižuje váhu i vysoký krevní tlak. Navíc odstraňuje z těla toxiny.

Pohlavní systém

Esenciální olej z pačuli je přirození afrodiziakem. Zvyšuje libido a dodává chuť na sex. Stejně bojuje proti problémům s erekce.

endokrinní systém

Pačuli harmonizuje vylučování Všech hormonu těla, Cimzia reguluje celý metabolismus.

Imunitní systém

imunitního systému dodává olej z pačuli sílu. Ničí takové bakterie a houby. Snižuje zánět a Horecký. Vhodný je i pro všechny alergiky, protože potlačuje projevy alergie.

Kůže

Esenciální olej z pačuli podporuje tvorbu nových buněk kůže. To znamená, že bojuje proti vráskám a popraskané kůži. Urychluje takové hojení mnoha kožních zranění. Účinný je při odřeniny, popáleninách, poštípání hmyzem nebo pořezání. Zmírnil i ekzémy a akné.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím