Éterický olej - kosodrevina

Cena: 135 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Éterický olej kosodřevina se získává destilací čerstvého jehličí stromu, který se odborně nazývá Pinus Mugo. Olej má svěží a jehličnatou vůni, která účinně dodá energii. Kosodřevinový éterický olej se používá převážně ve vonných lampách, přičemž už pár kapek oleje provoní celou místnost.

Dýchací systém

Éterický olej kosodřevina má nejširší využití v případě dýchacího systému. Pomáhá při různých zánětech hrtanu, průdušnice a průdušek. Stejně uleví i od ucpaného nosu při rýmě, či chřipce. V případě nadměrné produkce hlenu ho pomůže kosodřevinový éterický olej účinně vykašlat.

Pohybový systém

kosodřevinový éterický olej má přirozené protizánětlivé účinky. Úspěšně tak pomůže odstranit bolesti kloubů a svalů při jejich zánětech, ale i při artróze. Masáž kosodřevinový olejem pomůže uvolnit unavená chodidla. Vhodný je proto pro lidi, kteří tráví hodiny ve stoje a na nohou.

Imunitní systém

Olej z kosodřeviny působí proti bakteriím, virům i plísním. Chrání tak organismus před různými infekčními chorobami. Celkově také zlepšuje funkci celého těla a účinně jej očišťuje.

Močový systém

Éterický olej z kosodřeviny podporuje funkci ledvin a zvyšuje tak tvorbu moči.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím