Éterický olej - Grep

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Odborný název grepu je Citrus paradisi. Esenciální olej se získává z čerstvých slupek jeho plodů. Olej má svěží citrusovou vůni a své využití má zejména ve vonných lampách, šamponech, masážních olejích a krémech.

Nervový systém

Grapefruitový esenciální olej stimuluje funkci mozku, čímž pomáhá v práci i ve škole. Dodává dobrou náladu a bojuje se stresem. Pomáhá také při depresí, protože zlepšuje náladu a pomáhá člověku myslet pozitivně.

Trávicí systém

Esenciální olej z grepu stimuluje funkci trávicího traktu. Zvyšuje pohyb střev a zbavuje tělo škodlivých toxinů, které vznikají v metabolismu. Pomáhá také při zácpě a nedostatečném trávení.

Močový systém

Účinky grapefruitového esenciálního oleje se projeví také na močovém systému. Olej zvyšuje tvorbu moči a odstraňuje z těla zbytečnou vodu.

Pohybový systém

Grapefruitový esenciální olej dokáže účinně pomoci při unavených a ztuhlých svalech a to zejména při nadměrném přetížení sportem.

Imunitní systém

Výtažky z grepu obsahují hodně vitamínu C. Ten podporuje imunitní systém a bojuje s volnými radikály, které se považují za příčinu mnoha onemocnění. Olej je také antiseptický a dezinfikuje. Stimuluje lymfatický systém, který je také důležitou součástí imunitního systému.

Kůže

Esenciální olej z grepu pomáhá při mnoha poruchách kůže. Zmírňuje akné a zbavuje pleť mastnoty. Stejně dodává pleti energii a rozzáří i unavenou pokožku. Kromě kůže má grepový esenciální olej pozitivní účinky i na vlasy a to zejména tím, že urychluje jejich růst.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím