Éterický olej - červený pomeranč

Cena: 78 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Éterický olej z červeného pomeranče je lehký olej oranžové barvy. Má svěží a ostrou citrusovou vůni, která je plnější a výraznější než vůně obyčejného pomeranče. Obecně dodává olej z červeného pomeranče energii a přináší pozitivní náladu. Získává se ze slupek červeného pomeranče a nejčastěji se používá ve vonných lampách.

Nervový systém

Éterický olej má ze všech citrusových olejů nejsilnější zklidňující účinky. Přináší klid mysli a uleví od nadměrného stresu, či nervozity. Vhodný je proto zejména během životních situací, které jsou zatíženy výrazným stresem. V takových chvílích také pomáhá při usínání.

Trávicí systém

Olej z červeného pomeranče zlepšuje zdraví celé trávicí soustavy. Vhodný je zejména v případě zpomaleného a problémového trávení. Stimuluje pohyb střev, čímž celkově urychluje a zefektivňuje trávení a snižuje plynatost. Zmírňuje také záněty v ústní dutině. Uleví od křečí střev a odstraní tak bolesti břicha, které mohou takové křeče způsobit.

Oběhový systém

Éterický olej z červeného pomeranče posiluje srdce a cévy, takže přirozeně chrání před nemocemi oběhového systému a zlepšuje prokrvení orgánů.

Pohybový systém

Červený pomeranč působí proti křečím všeho druhu. Dokáže proto ulevit i od svalových křečí různého původu.

Pohlavní systém

Olej z červeného pomeranče podporuje sexuální touhu a působí jako přírodní afrodiziakum. Upravuje také menstruační cyklus a zmírňuje menstruační křeče. Stimuluje tvorbu mateřského mléka a jeho vůně pomůže i při erektilní dysfunkci.

Dýchací systém

Éterický olej z pomeranče uleví od všech záchvatů kašle, které mohou doprovázet různé nemoci. Vhodný je také při záchvatech astmatu, kdy pomůže uvolnit stahy a křeče dýchacích cest.

Imunitní systém

Červený pomeranč obsahuje složky, které působí antisepticky a posilují také celý imunitní systém. Olej tak chrání organismus před všemi patogeny a udržuje jeho zdraví. Uleví také od zánětu, který v těle již vznikl.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím