Éterický olej - Cedrové dřevo

Cena: 62 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Esenciální olej z cedrového dřeva se získává destilací kůry a pilin stromu s názvem Juniperus virginiana. Olej je průhledné až světle žluté barvy a používá se ve vonných lampách, krémech, lázních a masážních olejích.

Nervový systém

Esenciální olej z cedrového dřeva účinně bojuje proti stresu a nadměrné psychické zátěži člověka. Působí sedativně a zmírňuje také pocity svědění.

Oběhový systém

Výtažek z cedrového dřeva má doložitelné stahující účinky. To z něj dělá vhodný přípravek při krvácení z dásní.

Trávicí systém

Cedrové dřevo pomáhá snižovat výskyt průjmů, čímž harmonizuje trávicí systém a zlepšuje vstřebávání všech živin.

Dýchací systém

Esenciální olej z cedrového dřeva uleví od mnoha dýchacích potíží. Účinně čistí dýchací cesty. Pomáhá i při různých zánětech dýchacích orgánů, ať už jde o zánět nosu, hrtanu nebo průdušek. Zmírňuje také kašel a v případě potřeby pomáhá vykašlat nahromaděné hleny.

Močový systém

Cedrové dřevo je velmi účinné v případě poruch močového systému. Zmírňuje průběh zánětů močového měchýře i močových cest. Výborně také čistí ledviny, čímž podporuje jejich správnou funkci. Zvyšuje i produkci moči.

Pohybový systém

Esenciální olej z cedrového dřeva pomůže při ztuhlých svalech, což bývá nejčastěji způsobeno jejich nadměrným přetížením při cvičení. Jeho účinky ocení i lidé, které trápí křeče svalstva. Zmírňuje také příznaky revmatu a artritidy a udržuje tak zdraví kloubů.

Endokrinní systém

Účinné látky v esenciálního oleji z cedrového dřeva stimulují metabolismus, čímž harmonizují produkci a výdej energie v těle.

Pohlavní systém

Esenciální olej z cedrového dřeva podporuje průtok krve v pánvi, čímž zlepšuje výživu dělohy a vaječníků. Stejně stimuluje menstruaci.

Kůže

Hojivé účinky cedrového dřeva se projeví také na kůži. Jeho výtažky léčí mastnou pleť i akné. Stejně pomůže při různých zánětech nebo plísňových infekcích kůže.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím