Éterický olej - čajovník

Cena: 78 Kč
Obsah 10 ml
Dostupnost: skladem

Čajovníkový olej se získává ze stromu, který se odborně nazývá Melaleuca alternifolia a roste v Austrálii. Olej je řídké, vodnaté konzistence a má bledou, jemně žlutou barvu. Používá se nejčastěji ve vonných lampách. Vhodný je také do koupele nebo do masážních olejů.

Dýchací systém

Čajovníkový éterický olej je skvělým pomocníkem při různých onemocněních. Pomáhá zmírňovat projevy bronchiálního astmatu a chronických zánětů dýchacích cest. Uleví od záchvatů dráždivého kašle a v případě produktivního kašle usnadní vykašlávání hlenů. Pozitivně působí i při zánětech nosních dutin.

Kůže

Výtažky z čajovníku dokážou zbavit pleť různých zánětů a infekcí. Proto je vhodný při léčbě akné nebo oparu. Rovněž pomáhá hojit řezné rány, kousnutí hmyzem, popáleniny nebo spálení sluncem. Skvělé výsledky se s ním dají dosáhnout také v léčbě plísňových infekcí nehtů nebo kůže chodidel. Éterický olej z čajovníku pomáhá odstranit i lupy.

Imunitní systém

Čajovníkový éterický olej skvěle stimuluje imunitní systém. Kromě toho účinně zabíjí různé bakterie, viry a plese. Takto pomáhá udržovat zdraví a integritu celého organismu. Ulevuje od zánětu a brání infekci chirurgických nebo traumatických ran.

močový-pohlavní systém

Éterický olej z čajovníku pomůže vyléčit infekce močového a pohlavního systému.

Nervový systém

Masáž čajovníkem nebo pár kapek oleje v aromatické lampě zmírní bolesti hlavy během záchvatu migrény.

Pohybový systém

Výtažky z čajovníku uleví od bolesti svalů a kloubů, které jsou přetížené nadměrnou fyzickou zátěží.

Balení obsahuje 10 ml - 100% čistého éterického oleje.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Éterické oleje

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím