Čakrový náramek

Cena: 132 Kč
Znamení Všetky
Velikost 18–22 cm.
Dostupnost: skladem
ID 1316

Čakrový náramek s kamínky na harmonizaci všech sedmi čaker.

  1. Jaspis červený - čakra základní
  2. Karneol - čakra sakrální
  3. Tygří oko - čakra pupku, solar-plexus
  4. Avanturín - čakra srdce < / li>
  5. Křišťál - čakra hrdla
  6. Sodalit- čakra čela
  7. Ametyst - čakra korunní

Jaspis

Jaspis je kamenem pomalého, ale dlouhodobého účinku. Jeho síla spočívá v navození prospěšné změny, bez chaosu a stresu. Z dlouhodobého hlediska přináší do života člověka klid a ukazuje mu správné směrování. Uklidní mysl a ducha člověka iv obdobích největšího stresu.

Kámen dokáže pohltit z okolí elektromagnetický smog. Stejně absorbuje i negativní energii, kterou přeměňuje na pozitivní. Účinně tak očišťuje prostředí. Dodává sebedůvěru a učí člověka věřit svým rozhodnutím.

S pomocí tohoto kamene se člověk snáze postaví za principy, kterým věří a může je proměnit na reálné skutky. Jaspis rozvíjí v člověku šlechetnost, skromnost i empatii. Dělá z něj lidštější bytost, která se dokáže vcítit do situace jiných. Stejně zlepšuje organizační schopnosti a proto se hodí lidem, kteří takové schopnosti potřebují k práci.

Karneol

Karneol já kamenem vlastní osobnosti. Učí člověka věřit vlastní osobě a vlastním rozhodnutím. Člověk dokáže s pomocí karneolu pochopit vlastní cenu a smysl svého života.

Ukazuje člověku životní cestu a pomáhá mu otevírat nové dveře. Dodává sílu a odvahu kráčet za vším, co si člověk zamane. Odstraňuje negativní postoje a motivuje k činům, kterých se člověk bezdůvodně bojí.

Stejně pomáhá odstraňovat strach z veřejného vystupování. Chrání člověka před negativními vlivy z okolí, jakými jsou neopodstatněný hněv, odpor nebo závist.

Karneol podporuje i mnohé rozumové funkce. Zvyšuje koncentraci, čímž pomáhá v učení. Stejně podporuje vnímavost a analytické myšlení. Snižuje efekt dlouhodobého stresu a únavy. Dodává vitalitu a radost do života.

Tygří oko

Tygří oko je kamenem nových začátků. Dodává člověku sílu udělat rozhodnutí, které jsou pro život nezbytné. Pomáhá mu pohnout se z místa a vykročit směrem k budoucnosti. Rozhodnutí, které člověk s tímto kamenem udělá nejsou ovlivněny zbytečnými emocemi a jsou obvykle založeny na racionálním myšlení. Kámen také dodává trpělivost nové životní začátky překonat. Ukazuje člověku, že vše, co se kolem něj děje, má svůj důvod.

Tygří oko je stejně vhodným kamenem pro lidi, které trápí náhlé změny nálad. Pomáhá tyto změny zmírňovat. Potlačuje také nadměrnou tvrdohlavost. Dodává kreativitu a podporuje tvůrčího ducha. Kámen má schopnost přitáhnout k člověku bohatství aniž by se stal nenasytným. Jeho sílu ocení i všichni cestovatelé, neboť jim přináší ochranu.

Avanturín

Avanturín přináší štěstí v každém směru života. Jeho schopnosti ocení zejména ti, kteří hledají štěstí v práci nebo ve finanční sféře.

Avanturín také pomáhá účinně odstraňovat stres pracovního i osobního života. V pracovním životě posiluje pozice vůdců. Stejně zmírňuje rozdíly mezi pohlavími a tak přináší harmonii do smíšených kolektivů.

Kámen dokáže člověku ukázat správnou cestu a pomáhá při rozhodování. Učí trpělivosti a snižuje zbytečnou tvrdohlavost. Dovoluje člověku svobodně a instinktivně se rozhodnout. Přináší vnitřní klid a případně ukáže člověku cestu z problémů. Pomáhá vidět okolnosti z více úhlů. Zklidňuje hněv a strach a na druhé straně vyzdvihuje pocity radosti a naplnění. Avanturín také přináší dobrý spánek a pomáhá snít.

Křišťál

Průzračný krystal přináší harmonii člověku jako celku. Spojuje jeho fyzickou, psychickou i duchovní složku. Dovoluje tak člověku projevit svůj potenciál v plné síle.

Krystal je velmi významným kamenem energie. Tento kámen odkáže energii pohltit, uchovat i uvolnit. Právě proto se využívá zejména na pohlcování negativní energie z okolí. Pomáhá také odstranit všechny nečistoty z okolí člověka, který kámen nosí, ať už jde o elektromagnetický smog, chemické znečištění nebo psychické neshody. V dnešní době ocení tuto vlastnost zejména lidé pracující s počítači a mobilními telefony, protože právě při jejich používání vzniká nejvíce elektromagnetického smogu.

Krystal pomáhá také při soustředění a učení. Posiluje paměť, dodává člověku chuť do psychické aktivity a inspiruje ho k novým cílem.

Sodalit

S pomocí sodalitu dokáže člověk pochopit své nitro. Kámen usnadňuje pohled do hlubin vlastní duše, přičemž dává člověku sílu přijmout sama sebe. Dodává správnou dávku sebekritiky a učí člověka sebelásce. Přináší vnitřní klid a životní vyrovnání. Z rozhodnutí odstraňuje zbytečné a nadměrné emoce. Upevňuje harmonii mezi podvědomím a vědomím. Učí člověka důvěřovat nejen sobě, ale i lidem kolem něj. Vyrovnává náhle účinky stresu na člověka a brání projevům úzkosti. To ocení zejména lidé, na kterých je neustále vyvíjen nátlak.

Sodalit je také vhodným kamenem do kolektivu. Posiluje mezilidské vztahy a komunikaci, čímž harmonizuje sílu skupiny. Sodalit pomáhá také vyřešit komunikační problémy. Podporuje myšlení a logiku. Zlepšuje schopnost učit se nové informace.

Ametyst

Ametyst je kamenem, který dokáže přinést klid každému člověku, který ho potřebuje. Vrací klid duši a mysli iv dobách největšího stresu. Kromě toho, je ametyst vhodným kamenem na meditaci. harmonizuje tak ducha a tělo. Ametyst také dodává sílu k rozhodnutím a trpělivost. Pomáhá člověku pochopit vlastní emoce. S pomocí ametystu si dokáže člověk stanovit reálné cíle.

Kámen hraje také důležitou roli v toku energie. Pohlcuje negativní energii a dokáže ji proměnit na pozitivní. Zbavuje člověka předsudků, čímž mu otevírá cestu k novým zážitkům a možnostem. Zlepšuje mentální funkce a koncentraci a zlepšuje tak schopnost učit se nové věci. Ametyst je vhodný i pro lidi, kteří mají problémy se spánkem. Podporuje snění a přináší dokonalý odpočinek.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používá cookies. Prohlížením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.s Více informací. Rozumím