Drak na mincích

Cena: 130 Kč
Materiál keramika
Barva zlatá
Rozměry 75 x 72 mm
Dostupnost: vyprodáno

Soška zlatého draka sedícího na mincích. Drak je stočený do klubíčka, s hlavou podepření ingoty. Keramika, rozměry 75 × 72 mm.

Účinky

Drak patří mezi nejúčinnější Feng šuej talismany a symboly energie jang. Obecně je drak na Východě blahodárnou, nebeskou mocností, symbol duchovní síly, ochránce rodiny a harmonie.

Drak přivolává pozitivní energii, chrání obydlí a odhání zlé duchy. Drak zlaté barvy podporuje hlavně bohatství a dostatek. Mince ochraňují finance, přinášejí blahobyt a štěstí

Umístění

Sošku draka doporučujeme umístit v obýváku nebo na váš pracovní stůl, ale pozitivně bude působit kdekoliv v domě. Vyhněte se jen částem domu s nižší energetickou hladinou jako je koupelna, záchod a garáž.

Drak by měl být umístěn maximálně ve výšce vašich očí. Nedávejte jej výše ani naopak příliš nízko. Umístění na zemi je považováno za projev neúcty vůči symbolu.

V domě by nemělo být více než pět draků. Počítají se všechny zpodobnění draků, ať už sošky, obrázky, talismany atd..

Drak umístěný na Vašem pracovním stole nebo někde na pracovišti podpoří rozvoj Vaší kariéry, přinese úspěchy v práci a ochrání před zákeřnou konkurencí.

Rodinnou harmonii, svornost a klid v domě chrání drak umístěn v blízkosti hlavního vchodu nebo v obývacím pokoji.

Co se týče světových stran, drakovi náleží jednoznačně východ, kde působí nejsilněji. Můžete ho případně položit do Vašich příznivých směrů podle kua čísla.

Obsah balení

Balení obsahuje samotný symbol v papírové krabičce + stručný návod na jeho umístění.


Kam dál?

Další produkty z kategorie - Zvířata